Kurumsal Eğitim Hizmetlerimiz

burakcan_zinnureture

Ne Yapıyoruz?

Tezgahçılar olarak kurumların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kurumlara özel, deneyim odaklı, aynı anda hem eğlenceli hem öğretici etkinlik ve eğitimler tasarlıyor; farklı farklı disiplinlerden, alanında uzman ve işinin ehli profesyonelleri bir araya getirerek eşsiz içerikler yaratıyoruz.

Nasıl?

Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle çalışıyoruz. Yetişkinlerin deneyim yoluyla öğrendiklerini biliyor ve eğitimde fark yaratan unsurların oyunlar ve interaktivite olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim ve etkinlik tasarılarımızı sıkıcılıktan uzak, deneyime dayalı ve oyun bazlı olacak şekilde yaratıyoruz. Eğitim tasarımlarımızı iyileştirmek, daha da özgün ve eşsiz kılmak için çok çalışıyoruz.

ilyas-1
satisciegitimi_erdem_burcak_sinan

Hangi Alanlarda?

Kurumsal eğitimlerimiz beş ana eksende konumlandırılmıştır ve bu alanlar içerisindeki içerikler kurumların kültürlerine, değerlerine ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır.

Takım Olma ve Motivasyon

Kurum içerisindeki takım ruhunu, dayanışmayı, farklı bölümlerde olunsa dahi aynı amaca yönelik hareket etme ve stratejik düşünmeyi hedefleyen, konuyu diğer eğitim kurumlarının aksine oyun odaklı bir yaklaşımla ele alan eğitim tasarılarını içerir. Doğaçlama sanatçıları, oyun tasarımcıları gibi çok farklı disiplinlerde uzman isimleri bir araya getirerek tasarladığımız eğitimler oyun bazlı, deneyim odaklı, kurumlara özgü ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir niteliktelerdir.

Eğitimlerde debrief’lere, geri bildirimlere ve uygulamaların ardından gerçekleştirilen değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Öğrenmede geri bildirime çok önem veriyoruz.

Eğitimlerin yanı sıra kurumlara özel etkinlikler tasarlıyoruz. Şirket içi ya da şirket dışında gerçekleştirilen yıl sonu, bayi toplantısı, motivasyon etkinliklerinde kalabalık gruplara oyun ve deneyim odaklı; ekip olma, birlikte hareket etme, sinerji oluşturma konularında farklı deneyimler yaşatan ve günü hareketlendiren, hem eğlendiren hem öğreten etkinlikler kurguluyoruz.

Var olan bir etkinliğinizi hareketlendirmeyi, enerji arttırmayı sağlayan, deneyimle unutulmaz ve yıl boyunca konuşulur kılan içerikler sağlıyoruz.

takim-ruhu-egitimcinin-egitimi

Sunum

İş hayatının olmazsa olmazlarından olan sunum, topluluk önünde konuşma, toplantı ya da eğitim senaryolarında bireyi güçlendirmeyi amaçlayan eğitimlerimizi içerir. Sunum yetkinliğini, performansını ve anlatılanların akılda kalıcılığını arttırmak için içeriklerimizde süreci her açıdan ele alıyoruz. Gerekli bütün teknik ve teorik bilgileri de barındıran eğitimlerimizde uygulamalar ve deneyimleyerek öğrenme her zaman ön plandadır.

sunum-kurumsal2

Hikayeleştirme

Hikayeler önemlidir! Şu anda dünyadaki en önemli trendlerden biri hikayeleştirme. Küçük girişimlerden dev markalara kadar her oluşumun hikayeleştirmeye çok önem vermesini gerektiğini biliyoruz. Hikayelerin gücünden destek alarak avantaj kazanmanız için kurumun kendi hikayesini oluşturmaktan, ürünlerin ya da sunumların hikayeleştirilmesine, hikayeleştirmeyi pazarlamada nasıl kullanacağınıza kadar uzanan geniş bir çerçevede hikaye odaklı eğitimler veriyoruz, farklılaşmanızı sağlıyoruz.

Hikaye anlatıcılığının iş hayatında bireye kattığı faydalar çok fazla. Hikaye yetisini güçlendiren bireylerin mesleğinde, alanları ne olursa olsun iletişimde bir adım öne geçtiğini savunuyoruz. Hikayeler hem bireyin hem de bilgilerin akılda kalıcılığını arttırır, profesyonel hayata katma değer sağlarlar.

bir-sunumun-tasarimi-hikayesi-sunumu-8

Pazarlama & Satış

Piyasadaki satış eğitimlerinden tamamen farklı ve tecrübe, deneyim, farklı bakış açılarını bir araya getiren yenilikçi, eğlenceli ve uygulamalı satış eğitimleri tasarlıyoruz.

Pazarlama alanında ise ağırlığı dijital pazarlamaya veriyor; çok iyi eğitmenlerle sayabileceğiniz her alanı (sosyal medya, Google, SEO, mobil uygulama vb.) kapsayan, firmanın dijitaldeki iletişimini her yönünden ele alan, yaratıcı ve uygulamalı atölyeler gerçekleştiriyoruz.

erdem-aksakal-atolye

Danışmanlık

Firmaların üst düzey yöneticilerine sınıf içi eğitimlerinden farklılaşan, en yeni trendlerden yola çıkan ve bireye özel içerik oluşturarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

serdar-kuzuloglu-tezgahcilar

Psikoloji

Kurumların başarıları çalışanların verimliliğine, mutluluğuna ve performansına bağlıdır. Bu ilişkinin öneminden yola çıkarak iş hayatının psikolojik tarafına odaklanan eğitim tasarımları gerçekleştiriyoruz. Kurumsal hayatı da deneyimlemiş profesyonel psikologlarla çalışıyor, kurumu ve çalışanlarını daha iyi anlamak, değerlendirebilmek adına kişilik envanter ve testleri yapabiliyor, sonuca göre en doğru eğitimi kurguluyoruz. İş hayatında ve gündelik hayatta stres yönetimi, ast-üst ilişkilerinin yönetimi, duygu yönetimi ve iş hayatında iyi ilişkiler kurmanın psikolojisi gibi konularda kurumlar için özelleştirilmiş içerikler oluşturuyoruz.

psikoloji

Referanslarımız

dominos

Domino’s Pizza ve Dijital Reklam Ajansı Ogoo işbirliğiyle Şile’de yaratıcı ve çok eğlenceli 2 günlük bir Power Camp gerçekleştirildi. Her iki güne zihin açıcı ve enerji arttırıcı oyunlarla başlandı. Dünyada ve Türkiye’de kendi alanındaki trendlere hakim 3 farklı eğitmenle vizyon katacak ve zihin açıcı 3 farklı atölye gerçekleştirildi. Firmanın yeni bir dijital kampanya fikri çıkarma isteğini paylaşması üzerine tasarıma başlandı. İş hayatının yoğunluğu ve mail trafiği sebebiyle günlük iş hayatında oluşturmanın zor olduğu yaratıcı ortamı ve enerjiyi sağlayacak bir kamp tasarlandı. Farklı departmanlardan ekiplerle zihin açıcı ve enerji arttırıcı oyunlar oynandı. 3 farklı eğitmenle farklı konuları odak noktasına alarak geniş bir ilham kaynağı olan 3 farklı eğitim gerçekleştirildi. Eğitimin ardından yeniden oyunlarla fikir üretme sürecine girildi. Tasarlanan dev mıknatıslı Dominos pizzası figürüne beyin fırtınası oyunundan sonra elde edilen fikirler pizza dilimi olarak yerleştirildi. Pizza tamamlandığında birbirinden değerli fikirler ortaya çıkmış oldu. Yeni fikirlerin üretildiği, yaratıcı kanalların açıldığı Power Camp hareketlendirici ve enerji arttırıcı oyunlar oynanarak sonlandırıldı.

cola

Coca Cola İçecek Eğitim Gelişim Birimiyle sunumlara ve sunum tasarımına odaklanan bir eğitim gerçekleştirdik. Firmanın bu biriminin üzerindeki raporlama yoğunluğunu dikkate alarak birime fayda sağlayacak bir eğitim tasarladık. Daha iyi, net ve etkili bir rapor ve rapor sunumu için veriyi görsel olarak ifade etme tekniği olarak adlandırabileceğimiz infografik (bilgi grafikleri) yöntemini odak noktasına alan bir içerik oluşturuldu. Verilerini infografik tekniğini kullanarak etkili bir şekilde görselleştirebilmeleri için Türkiye’nin dört bir yanından eğitim gelişimcilerine hem teorik bilgiler verildi, hem de uygulamalar yapıldı. Sunumlar için ideal bir görsel çözüm olan infografikler ve nasıl oluşturuldukları anlatıldı. Katılımcılarımız öğrendiklerini uygulayarak tasarımlar yaptılar ve bu tasarımlar eğitmenlerimiz tarafından değerlendirildi.

lr

LR’ın Antalya’da gerçekleşen Health & Beauty Power Camp’ı kapsamında lider pozisyonundaki 200 kişiye  eğitim verdik ve motivasyon etkinliği gerçekleştirdik. Power Camp içerisindeki eğitimimizi iki aşamalı olarak planladık. Önce liderlerin ekipleriyle olan ilişkilerini daha da güçlendirebilmeleri adına kurumsal hayatın içerisinde iyi ilişkiler kurmanın psikolojisi ve felsefesi  eğitimini gerçekleştirdik. Ardından hem iş hayatının stresini ve yorgunluğunu unutturmak hem de daha güçlü bir ekip olmalarını sağlamak için rekabet içeren bir oyuna rağmen ekip ruhlarını ve yaratıcılıklarını ortaya koymalarını ve arttırmalarını sağladık.

Size Özel!

Biliyoruz ki her kurumun dinamikleri, ihtiyaçları, değerleri farklı. Sizin koşullarınız doğrultusunda esneklik sağlayıp bu alan içerisinde en doğru çözümü oluşturuyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçları ve istekleri ışığında size özel eğitim tasarımları yapabilir, etkinlikleriniz için her türlü içerik üretebiliriz.

Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Şirket Adı

İletiniz