Deprem sonrası psikoloji eğitimleri ve etkinliklerine olan ihtiyacımız her geçen gün artıyor. Çünkü zor zamanlar hepimizi derinden fakat farklı şekillerde etkiliyor. Kimimiz şok, kimimiz öfke, kimimiz endişe ve stres yaşıyor ancak bir çoğumuz benzer bir döngüde buluşuyoruz.

Biz de alanında uzman eğitmenlerimizle farklı disiplinlerin gücünü yanımıza alarak, bizlere iyi gelecek, hissettiklerimizi paylaşabileceğimiz ve uzmanlardan tavsiyeler alabileceğimiz deprem sonrası psikoloji eğitimleri ve etkinlikleri tasarladık.

 

1

İhtiyaçları Hızlıca, Çok İyi Anladık

Yaklaşık 5 bin kişilik bir anket ile çalışanların ihtiyaçlarını, hissettiklerini ve taleplerini onlardan dinledik. İhtiyaçları en iyi şekilde analiz ettik.
2

Alanında Uzman Eğitmenlerle Tasarladık

Psikolojinin farklı ekollerinden, felsefeden, doğaçlamadan beslendik. Alanında uzman eğitmenlerimizle bir araya geldik, ihtiyaçlar odağında içeriklerimizi şekillendirdik.
3

Yalnız Değiliz, Hepimiz Bir Aradayız

Bu içeriklerle amacımız çalışanların yaşadıklarını daha iyi anlamaları, hislerini uzman eğitmenlerimizle paylaşarak ipuçları ve öneriler alabilmeleri ve biraz olsun motivasyonlarının yükselebilmesi.
4

Dayanışma Hepimize İyi Gelecek

Deprem sonrası psikoloji eğitimleri ve etkinlikleri setimizde; beyin fırtınaları, envanterler, ipuçları ile hem kendimize iyi gelecek hem de çevremizle de paylaşabileceğimiz, faydalı olabilecek bilgiler öğreneceğiz.

SİZİN İÇİN DE YAPABİLİRİZ!

Aşağıdaki formu doldurduğunuz takdirde size aynı gün içinde döneceğiz. Deprem sonrası psikoloji eğitimleri ve etkinlikleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlamak için sorularımızı sonraya sakladık.

  KURUMSAL İÇERİK TALEP ET

  ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal keynote konuşma
  kurumsal eğitim
  kurumsal etkinlik
  kurumsal etkinlik