NASIL ETKİNLİKLER YAPIYORUZ?

Kelebek Etkisi Serisi

İlhamını Yay! Çin’de kanat çırpan bir kelebek Afrika’da büyük bir kasırgaya neden olabiliyor. İşte bunun adına “Kelebek Etkisi” deniyor. Bu hikayeyi sıklıkla duyuyoruz. Peki bu etkinin hayatımızdaki anlamını hiç düşündünüz mü? En ufak bir sözünüz, bir jestiniz hiç tanımadığınız birinin hayatına etki etmiş olabilir. Bu seride birbirinden ilham verici konuşmacıları dinleyip, interaktif bir biçimde atölyeye dahil olacak ve etkinlik sonunda cebimizde bir İYİLİKLE çıkacağız. Evet cebimizde gerçekten bir iyilik olacak. Nasıl olacağı bu etkinliğe katılanlara yaşatacağımız bir sürpriz!

Tanışmayanı Kovuyorlar: Oyunlu Parti

Kurumsal etkinlikler ve zirvelerde networking’e ve eğlenmeye ya da işten çıkınca yeni insanlarla tanışmaya, sohbet etmeye ihtiyaç duyabiliyoruz. Tezgahçılar bu ihtiyacı görerek birbirinden farklı oyun tasarımlarıyla yetişkinleri hem eğlendirmek hem kaynaştırmak için yola çıktı. Yine trendlere ve kurumların ihtiyaçlarına göre yeni oyun tasarımları üstüne çalışmaya devam ediyoruz.Gıybet Gecesi

Çoğunlukla mutsuzluk konularımızın bize has olduğuna dair bir yanılgı içerisindeyiz. Ancak kurumsal hayatta mutsuzlukların hepsi birbirine benzer. İşte bu noktadan yola çıkıp neden çalışanların gerçekten neye ihtiyacı olduğunu, neden mutsuz olduklarını kendilerinden öğrenmiyoruz dedik. Kurallarımız çok net: Biz isminizle, kurumunuzla, pozisyonunuzla ilgilenmiyoruz. Bize gelip sorunlarınızdan bahsedin, kendiniz gibi insanlarla tanışın ve rahatlayın.
DANIŞMANLIK AL

Bugüne dek hem kurumsalda hem de bireysel katılıma açık 200'den fazla etkinlik tasarladık. Her birinin içeriği, dinamikleri bambaşkaydı ve 15.000 kişiden fazla kişiye ulaştık.

Bir etkinliğin nasıl tasarlanması gerektiği, içerik planlaması, süreç yönetimi, pazarlama stratejileri gibi konularda danışmanlık alabilirsiniz. Teklif almak için [email protected] adresine mail atın!KURUMUNUZA ÖZEL

  KURUMSAL OYUN & ETKLİNLİKLER İÇİN TEKLİF AL

  Hangi Etkinliklerle İlgileniyorsunuz?

  Tanışmayanı KovuyorlarKelebek EtkisiKeynote

  GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

  18
  Mart
  00:00 - 00:00
  Midye Arpa Blues Partisi
  Vault Karaköy, The House Hotel