KURUMSAL ONLINE EĞİTİM İÇERİKLERİNDE ÖNCELİKLİ GELİŞİM ALANLARI

Kurumsal online eğitimler giderek vazgeçilmez oluyor çünkü sahip olmamız gereken yetkinlikler her geçen gün hızla değişiyor ve gelişiyor. Tezgahçılar olarak bu yetkinlikleri an be an takip edip içeriklerimizi de bu doğrultuda tasarlıyoruz ve güncelliyoruz. Kurumsal online eğitim tasarımlarımızı gerçekleştirirken toplumsal ihtiyaçlarımızı da gözeterek ilerliyoruz.

Psikolojik Dayanıklılık

Değişen koşullar karşısında kişilerin kendilerini yönetebilme ve adaptasyon yeteneklerini geliştiririz.

Teknoloji Trendleri ve Kullanım Alanları

Trend olacak teknolojileri öğrenir, iş ve gündelik hayatımızı kolaylaştırmak için bunları nasıl kullanabileceğimizi irdeleriz.

Hikayeleştirme Teknikleri

En trend ve kurumsal hayatta en faydalı başlıklardan hikayeleştirme tekniklerini interaktif bir kurgu ile daha etkili bir anlatım için çalışırız.

Çocuk ve Ebeveyn Gelişimi

Hem ebeveynlerin, hem çocukların hem de ailelerin öğrenmelerini ve eğlenmelerini interaktif olarak destekleriz.

Stres Yönetimi

Stresi yönetmeyi öğreniriz. Stresi olumsuz bir faktör olmaktan uzaklaştırıp onun gücünü kullanmaya odaklanırız.

Müşteri Deneyimi ve Marka Yönetimi

Markanın dönem dönem değişen ihtiyaçlarını, kriz durumlarında yönetimini ve güçlendirilmesini yine trendlere uygun olarak ele alırız.

Sağlıklı Zihin ve Sağlıklı Yaşam

Mutluluk ve zindelik üstüne çalışır, çalışanların daha motive hale gelmesini sağlarız.

Dijital Dünyada Yetkinlikler

Dijitalde sizi güçlü kılacak tüm yetkinlikler üstüne geniş bir portföy sunarız.

Online ve Interaktif Eğitimler

KURUMSAL ONLINE EĞİTİMLER VE ETKİNLİKLERE BAKIŞ AÇIMIZ

Tezgahçılar olarak kurulduğumuz günden bu yana hem yerel hem de global trendleri ve beklentileri takip eden dinamik bir şirket olmaya özen gösterdik. Çünkü dünya hızla değişiyor, bilgiler güncelleniyor ve ihtiyaçların önceliği bir önceki haftaya göre bile değişebiliyor.

Tezgahımızdaki kurumsal online eğitimler bu değişimin hızına uygun şekilde yapılandırılıyor. Kaydedilerek paylaşılmıyor; şirkete, katılımcı profiline, katılımcı sayısına, ihtiyaç ve beklentiye göre şekillendiriliyor. Kurumsal online eğitimler senkron ve en önemlisi de interaktif olarak gerçekleşiyor. Böylece Tezgah’taki  kurumsal online eğitim içeriklerimizi her daim taze tutabiliyoruz.

Kurumsal Online Eğitimler fiziksel sınıf eğitimlerimizden farklı olarak daha kısa süreli, daha akışkan olarak tasarlanmıştır ve tamamen şirkete özel ilerlenmektedir.

Her eğitimin kendine özgü birer interaktivite yöntemi var;  envanter, soru cevap, grup çalışması, beyin fırtınası ve online oyunlar kullandığımız yöntemlerin başlıcaları.

SİZİN İÇİN DE BİR ŞEYLER YAPMAK İSTERİZ

Bugüne kadar binlerce etkinlik tasarladık ve gerçekleştirdik. Birbirinden farklı ve güncel içeriklerimizden beslenerek kurumunuza özel eğitim, etkinlik ve yaratıcı çözümler tasarlayabiliriz.

  KURUMSAL OLARAK TALEP ET  KURUMSAL EĞİTİM VE ETKİNLİKLERİMİZ

  Bugüne kadar 1000’in üzerinde atölye ve etkinlik gerçekleştirdik. Örnek olabilecek eğitim ve etkinliklerimizi burada bulabilirsiniz.

  INNOVA

  Art arda iki hafta bir araya geldiğimiz INNOVA çalışanları ile iki farklı disiplinden iki farklı içerik gerçekleştirdik! Evlerimizde devam ettiğimiz hayatımızda, sağlığımızı tehdit eden bir unsur varken ruh sağlığımızı nasıl koruyabileceğimizi psikiyatr eğitmenimizle bilimsel önerilerle konuştuk! Sonraki hafta ise hikayeleştirme tekniklerini uygulayarak öğrendiğimiz, sözel anlatıcılığın önemli noktalarına değindiğimiz Hikayeleştirmenin İyi Hissettiren içeriğini gerçekleştirdik. Kendisi için farklı gelişim alanları açmak isteyen çalışanların talep ile katılım sağladığı bu planlamalarda INNOVA Akademi ile beraber olmak bizim için çok keyifliydi!
  kurumsal online eğitimler /innova
  kurumsal online eğitimler / angelini

  ANGELINI İLAÇ

  Angelini İlaç mümessileri için Türkiye'nin dört bir yanından katılımla Hikayeleştirmenin İyi Hissettiren Gücü içeriğini 4 farklı grup ile gerçekleştirdik! Çok daha etkili, akılda kalıcı olabilmek için kullanılabilecek teknikleri, dikkat edilebilecek noktaları konuştuğumuz bol uygulamalı atölyeler gerçekleştirdik. Mümessilerin kısa sürede kendilerini daha etkili ifade edebilmeleri için uygulamaların yapıldığı, önerilerin paylaşıldığı bu içeriklerde; online eğitimler mesafe dinlemez dedik ve kilometreleri aşıp birbirimizin evlerine konuk olduk, ürettiğimiz hikayelerimizi birbirimizle paylaştık! Yaratıcı, samimi ekiplerle bir arada olmak bizi çok mutlu ediyor.

  ALLIANZ AKADEMİ

  Allianz ile Aile Akademisi kapsamında kurumsal online eğitimler ile bir araya geldiğimiz çok keyifli bir iş birliği içerisindeyiz! Bazen sadece ebeveynlere yönelik olarak çocuklarıyla iletişimlerine farklı bir bakış açısı kazandırabilecek Küçüklerle Büyük Soruları Konuşmak içeriğini gerçekleştirdik. Bazen çocukların keyifli vakit geçirmesine yönelik olarak sosyallaşebilecekleri Oyun Atölyesi planladık. Bazen de ailelerin beraber dahil olacağı ve beraber hikaye üretebilecekleri Hikayeleştirmenin İyi Hissettiren Gücü gibi birbirinden keyifli içerikler gerçekleştirdik. Yine Allianz gençleri ile Teknolojiyi Hayatına Dahil Et içeriğiyle buluşmak, Hikayeleştirmenin İyi Hissettiren Gücü Atölyemizi yeniden gerçekleştirmek hem bizi hem de Allianz çalışanlarını pek çok açıdan besleyecek. Ailelere böylesine değer veren, çevik bir şirket ile kurumsal online eğitimler ile buluşmak bizim çok değerli.
  kurumsal online eğitimler /allianz
  kurumsal online eğitimler /fnf

  FRIEDRICH NAUMANN FOUNDATION

  Friedrich Naumann Vakfı ile etkin liderler oluşturmayı hedeflediğimiz bir program tasarladık. İlk olarak Problem Çöz, Eleştirel Düşünceni Geliştir içeriği ile başlangıç yaptık. Bu içerikte eleştirel düşüncenin ne olduğunu, neden önemli olduğunu, karşı tarafı ikna etmek için argümanlarımızı nasıl kurmamamız gerektiğini safsatalar üzerinden konuştuk. Ardından anlatılmak istenen herhangi bir içeriği çok daha etkili bir şekilde nasıl aktarabileceğimiz üzerine Hikayeleştirmenin İyi Hissettiren Gücü ve Yaratıcı Video İçerikler Oluşturma içeriklerini gerçekleştirdik. Son olarak da Kriz Dönemlerinde Girişimci Gibi Düşünme Atölyemizle öğrendiklerimizi bütünleştiren, girişimci bakış açısını kazandırmayı hedefleyen; kendi değerlerinize en uygun hareket planını oluşturabileceğiniz, hedef kitle belirleme, komünite oluşturma gibi başlıkları konuştuğumuz bir içerikle programımızı sonlandırdık! Kurumsal online eğitimler yapmak ve katılımı yücelten topluluklarla bir arada olmak çok güzel!

  GARANTİ BBVA TEKNOLOJİ

  GarantiBBVA Teknoloji ile çalışanlarının talep ile katılım sağladığı 3 farklı atölye gerçekleştirdik! GT farklı kategorilerde eğitimler açarak çalışanlarının seçtikleri, ilgi duydukları konularda eğitimlere katılmalarına olanak sağlayan oldukça verimli bir programı hayata geçirdi! Problem Çöz, Eleştirel Düşünceni Geliştir, Mindfulness ile Kaygını Yönet ve Güçlen içeriklerinin ardından Sanatla Terapi: Stres Kaynağını Bul ve Yen Atölyesini gerçekleştidik. Öğrenmeye, yeni deneyimlere açık katılımcılar içeriklerin hedeflerine ulaşmaları için oldukça hayati. GarantiBBVA Teknoloji ile de öğrenmeye hazır katılımcılarla bir arada olduğumuz çok keyifli planlamalar gerçekleştirdik.
  kurumsal online eğitimler /garantibbva
  kurumsal online eğitimler /pronet

  PRONET

  Eğitmenlerin eğitimlerine dahil edebilecekleri oyunları oynayarak öğrendiğimiz, Anneler günü özelinde annelerin kendi fotoğraflarını çok daha güzel ve etkileyici olmasını sağlayabilecekleri Instagram Fotoğrafçılığı içeriğimiz gibi kurumsal online eğitimler ile başlayan iş birliğimiz birbirinden farklı planlamalarla devam etti! Pronet'in sevgili liderlerinin katıldığı 140 kişilik Q1 değerlendirme toplantısının tüm moderasyonunu ve teknik süreç yönetimini üstlendik, aynı zamanda da kapanışta oynadığımız oyunumuz ile yüksek enerji ile özlem giderdiğimiz bir planlama gerçekleştirdik. Devamında Zoom'u en interaktif akışlar için nasıl kullanabileceğimizi konuştuğumuz, püf noktaların paylaştığımız, Tezgahçılar'ın Zoom moderasyon know how'ını açtığı interaktif bir kurumsal online eğitim gerçekleştirdik. Bu planlamaların ardından Q2 değerlendirme toplantısında yeniden buluştuk ve yine tüm moderasyon, teknik süreç yönetimi bizdeydi. Farklı bir oyun ile yine hep beraber keyifle sohbet ettiğimiz bir kapanış gerçekleştirdik!

  EATON

  Eaton'ın kurum içi bir eğitimine dahil olarak Tezgahçılar ekibi olarak eğlenceli, takım olarak farklı konseptlerde yarıştıkları bir içerik gerçekleştirdik! Oyun tasarımımızı katılımcı profili ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdik. Çalışanlar birbirleriyle sohbet etti, eğlenceli görevler yaptı, tamamlayabildikleri görevleri jüriye sunarak puanlar topladı ve bir grup birinci olarak sürpriz ödülü kaptı. Tüm bunların en güzel yanıysa herkesin çok eğlenmesiydi! Yan yana gelemediğimiz, geldiğimizde de çok yakınlaşamadığımız bugünlerde yaşasın teknoloji diyoruz ve online'da da kahkahalarımızın birbirine karışmasını çok seviyoruz!
  kurumsal online eğitimler /eaton
  kurumsal online eğitimler /skoda

  SKODA

  İş birliğinden çok keyif aldığımız Skoda ile hem ailelerin çocukları ile beraber dahil olabileceği Çocuklarımızla İletişim Atölyesi'ni, hem de çalışanların yetkinlik gelişimleri için talep ile katılım sağlanacak Hikayeleştirmenin İyi Hissettiren Gücü Atölyesi'ni gerçekleştirdik. Uzun yıllardır bir arada olan, keyifle çalıştıklarını kolayca gözlemleyebildiğimiz ve birbirini destekleyen Skoda çalışanlarıyla bir arada olmak, çocukları ile psikolog eğitmenimiz eşliğinde oyunlar oynamak, hikaye anlatıcısı eğitmenimizle birbirinden farklı hikayeler üretmek bize de çok iyi geldi!

  AUDI

  Doğuş Otomotiv ile kurumsal online eğitimler kapsamında sürdürdüğümüz iş birliği sayesinde tanıştığımız ve çok sevdiğimiz Audi Satış ekibi ile harika bir Mindfulness içeriği planladık. Mindfulness'ı Türkçe'ye Bilinçli Farkındalık olarak kazandıran eğitmenimizle beraber mindfulness uygulamaları yaptık, katılımcılar sorularına yanıt bulabildi. Ayrıca zihin uçuşmalarını ve başımıza gelen istemediğimiz durumları, o anda yaşadığımız hisleri nasıl yönetebileceğimizi konuştuk. Oldukça aktif katılım gösteren Audi Yetkili Satıcı ve Servisleri ile Mindful olmayı konuşmak çok keyifliydi!
  kurumsal online eğitimler /audi
  kurumsal online eğitimler /borusan

  BORUSAN

  Borusan Akademi ile birlikte uzun yıllardır sürdürdükleri Borusan Alpha Staj Programında online olarak beraberdik. Programın ilk gününde üniversite öğrencileriyle interaktif oyunumuzu oynadık! Tanıştık, kaynaştık, yaratıcılığımızı kullandık ve bolca eğlendik! Oyunu Borusan Akademi’nin ihtiyacı ve teması odağında baştan tasarladık; tutkularımızı, bizi biz yapan şeyleri odağa aldık. Program akışı boyunca da moderasyon desteği verdik, oyunda tüm yönetimi biz üstlendik ve enerjisi yüksek bir oyun oynadık! Bu keyifli deneyimin bir parçası olmaktan çok mutluyduk!

  B/S/H/

  Üniversite öğrencileri için oldukça kapsamlı tasarlanan bu etkinlikte webinarlar arasına konumlanıp akıştaki interaktiviteyi güçlendirdik. B/S/H/ ekibi de özel kurgumuzla öğrencilerin hayalleri, gelecek planları ve yaratıcılıklarına şahit oldu, hepimiz için keyifli olan anlar yaşadık. Enerjiyi yükseltip öğrencilerin tanışmasını sağlayan, eğlendiren, yan yanaymış hissi veren interaktif oyunumuzla bu akışın parçası olmaktan çok mutluyuz!
  kurumsal online eğitimler /bsh
  kurumsal online eğitimler /iş bankası

  İŞ BANKASI

  Staj programlarını öğrenciler için online deneyimlere dönüştüren kurumlardan İş Bankası'nın programına farklı kısımlarda dahil olduk. Üniversite öğrecilerinden oluşan bu kalabalık ekibin enerjisi bize çok iyi geldi! 3 farklı planlamada; Doğaçlamayla Yaratıcılığını Keşfet, Birlikte Üret! başlığında doğaçlama egzersizleriyle hayallerimizi, hikayelerimizi konuştuk, tanıştık kaynaştık ve bolca oyun oynadık. Problem Çöz, Eleştirel Düşünceni Geliştir başlığında felsefeyle problem çözme becerimize odaklandık. Son olarak Dünyanın Yeni Normaline Nasıl Hazırlanalım? başlığında Yekta Kopan'la birlikte pandemi sonrasına dair ilham bulacağımız bir keynote içerik gerçekleştirdik. Bu uzun soluklu programın parçası olmak bizim için çok keyifliydi!

  Özyeğin Üniversitesi

  Üniversite öğrencileri ve Akran Danışmanları ile kalabalık ve interaktif, kurumsal online eğitim gerçekleştirdik. "Düşünceni Geliştir, Seçenekleri Fark Et, İletişimini Güçlendir!" başlığında felsefe disiplini ve filozofların yaklaşımlarıyla özgür düşünme, eleştirel düşünme, yaratıcı düşünme ve derin düşünme becerilerimize odaklandık. Hep birlikte bolca beyin fırtınası yaptık, anlık anketlerde sorulanlar üstüne düşündük ve seçimlerimiz üstünden konuştuk. Farklı bakış açılarını duymak, bunların aslında felsefede nerelere karşılık geldiğini konuşmak, kendimize dair pek çok şey keşfedip ilham bulmak hepimize çok iyi geldi!

  FİNANSBANK

  Finansbank'ın FinansUP Kulübü için organize ettiği online kapanış partisine eğlenceli & interaktif oyun tasarımımızla dahil olduk. Konuşmaların ardından online etkinliği yüksek enerjili bir bitirişle tamamlamak ve daha yakın hissetmek için oyun oynadık! Bu etkinlikte eğlenceyi odağa alarak gerçekleştirdiğimiz oyunumuzla tanıştırıp kaynaştırdık. Kuruma ve kitleye özel hazırladığımız sorularla sinerji yaratılmasını sağladık. Tezgahçılar olarak 6 yıldır sayısız online & offline etkinlik düzenlemenin getirdiği deneyimle yine herkesi kucaklayan, harekete geçiren ve dahil eden bir moderasyon gerçekleştirdik. Birlikte interaktif odalara ayrıldık, farklı dinamikler sayesinde sohbet ettik; ortak hayal gücümüzü kullanmayı deneyimledik. Birlikte ürettik, yarıştık ve eğlendik!

  HÜRRİYET EMLAK

  Hürriyet Emlak ailesiyle yeni yıla harika bir partiyle girmiştik. Hem oyunlu partimizi hem de gecenin tüm akışını kurumlarına özel detaylarla Tezgahçılar olarak planladık! Etkinliklerde yüksek enerjili bir moderasyona ihtiyacı olan kurumlara destek vermekten büyük keyif alıyoruz.Oyunlu partimizde yine birlikte yarıştık, oyun oynadık, yanaklarımız gülmekten ağrıdı, bolca sohbet ettik, yaratıcılığımızı kullandık ve çok eğlendik. Partiler müziksiz olmaz; bizim şansımız Hürriyet Emlak'ın birbirinden yetenekli çalışanları olmasıydı. Harika bir canlı performansla gecemizi kapatmıştık. Güzel enerjileri için hepsine tekrar teşekkür ediyoruz!
  kurumsal online eğitimler /hürriyetemlak

  HAYAT

  Hayat'ın İK Okulu projesi için birlikte ihtiyaçlarına özgü ve keyifli bir tasarım yaptık. Bu yolculukta ilk buluşmamız Doğaçlamayla Yaratıcılığını Keşfet, Birlikte Üret interaktif & online içeriğimizdi. Gelişim programındaki 2. içeriğimizde psikolog eğitmenimizle birlikte Kendini & İnsanları Yönetme Sanatı Atölyemizde bir aradaydık. Psikoloji disiplininden beslenen bu eğitimde ekibi eğitimden önce farklı psikoloji envanterleriyle analiz ettik; analiz doğrultusunda akışımızı teorilerinden interaktivitesine ekibin ihtiyaçlarına göre şekillendirdik. Son olarak Yaratıcı & Yenilikçi Düşünme becerimize odaklandık. 3. içeriğimizde online olarak yaratıcılık egzersizleri yaptık, her alanda kullanabileceğimiz teknikleri öğrendik. Hem grup olarak hem de bireysel olarak yaratıcılığımızı kullanma yollarını yeniden hatırladık. Enerjisi yüksek, birlikte olmaktan keyif alan ekiplerle bir araya gelmeye bayılıyoruz!

  ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal keynote konuşma
  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal online eğitimler/ garanti bbva
  kurumsal etkinlik
  kurumsal etkinlik