ONLINE KURUMSAL EĞİTİM İÇERİKLERİNDE ÖNCELİKLİ GELİŞİM ALANLARI

Dijital bir çağda yaşıyoruz. Sahip olmamız gereken yetkinlikler her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Tezgahçılar olarak bu yetkinlikleri an be an takip edip içeriklerimizi de bu doğrultuda tasarlıyoruz ve güncelliyoruz. Kkurumsal online eğitim tasarımlarımızı gerçekleştirirken toplumsal ihtiyaçlarımızı da gözeterek ilerliyoruz.

Psikolojik Dayanıklılık

Değişen koşullar karşısında kişilerin kendilerini yönetebilme ve adaptasyon yeteneklerini geliştiririz.

Teknoloji Trendleri ve Kullanım Alanları

Trend olacak teknolojileri öğrenir, iş ve gündelik hayatımızı kolaylaştırmak için bunları nasıl kullanabileceğimizi irdeleriz.

Hikayeleştirme Teknikleri

Son dönemin en trend ve kurumsal hayatta en faydalı başlıklarından hikayeleştirme tekniklerini interaktif olarak aktarırız.

Çocuk ve Ebeveyn Gelişimi

Ebeveyn ve çocukların birlikte öğrenmelerini ve eğlenmelerini interaktif olarak destekleriz.

Stres Yönetimi

Stresi yönetmeyi öğreniriz. Stresi olumsuz bir faktör olmaktan uzaklaştırıp onun gücünü kullanmaya odaklanırız.

Müşteri Deneyimi ve Marka Yönetimi

Markanın dönem dönem değişen ihtiyaçlarını, kriz durumlarında yönetimini ve güçlendirilmesini yine trendlere uygun olarak ele alırız.

Sağlıklı Zihin ve Sağlıklı Yaşam

Mutluluk ve zindelik üstüne çalışır, çalışanların daha motive hale gelmesini sağlarız.

Dijital Dünyada Yetkinlikler

Dijitalde sizi güçlü kılacak tüm yetkinlikler üstüne geniş bir portföy sunarız.

Online ve Interaktif Eğitimler

KURUMSAL ONLINE EĞİTİM VE ETKİNLİKLERE BAKIŞ AÇIMIZ

Tezgahçılar olarak kurulduğumuz günden bu yana hem yerel hem de global trendleri ve beklentileri takip eden dinamik bir şirket olmaya özen gösterdik. Çünkü dünya hızla değişiyor, bilgiler güncelleniyor ve ihtiyaçların önceliği bir önceki haftaya göre bile değişebiliyor.

Kurumsal online eğitim içeriğinde de eğitimlerimizi bu değişimin hızına uygun şekilde yapılandırabilmek için kaydederek paylaşmıyor; şirkete, katılımcı profiline, katılımcı sayısına, ihtiyaç ve beklentiye göre yapılandırıyor, canlı- online ve en önemlisi de interaktif olarak gerçekleştiriyoruz. Böylece Tezgah’taki  kurumsal online eğitim içeriklerimizi her daim taze tutabiliyoruz.

Kurumsal Online Eğitim İçeriklerimiz fiziksel sınıf eğitimlerimizden farklı olarak daha kısa süreli, daha akışkan olarak tasarlanmıştır ve tamamen şirkete özel ilerlenmektedir.

Her eğitimin kendine özgü birer interaktivite yöntemi var;  envanter, soru cevap, grup çalışması, beyin fırtınası ve online oyunlar kullandığımız yöntemlerin başlıcaları.

SİZİN İÇİN DE BİR ŞEYLER YAPMAK İSTERİZ

Bugüne kadar binlerce etkinlik tasarladık ve gerçekleştirdik. Birbirinden farklı ve güncel içeriklerimizden beslenerek kurumunuza özel eğitim, etkinlik ve yaratıcı çözümler tasarlayabiliriz.

KURUMSAL OLARAK TALEP ETKURUMSAL EĞİTİM VE ETKİNLİKLERİMİZ

Bugüne kadar 1000 üzerinde atölye ve etkinlik gerçekleştirdik. Örnek olabilecek eğitim ve etkinliklerimizi burada bulabilirsiniz.

TEKNOSA

İç Eğitmen Yetiştirme Projesi kapsamında Teknosa için hem Genel Müdürlük hem de Saha Çalışanlarına yönelik 2 farklı akış tasarladık. İçeriklerin ve detayların katılımcı profili odağında baştan şekillendirildiği akademide kurucumuzun verdiği Yeni Nesil Eğitim Tasarlama Eğitimi ile ilgi çeken eğitim içeriği hazırlama, transaksiyonel analiz, zorlu katılımcı profilleriyle baş etme yöntemleri, yeni nesil bir eğitimin olmazsa olmazları gibi konu başlıklarını kapsayan kapsamlı bir eğitim gerçekleştirdik ve katılımcılarla ilgili geri bildirimler verdik. Uygulamalı Hikayeleştirme ve Hikaye Anlatım Teknikleri Atölyesi ile içerikleri hikayeleştirmenin, çok daha akılda kalıcı kılmanın, Uygulamalı Etkili Konuşma ve İkna Teknikleriyle de kendimize özgü iletişim dili oluşturmanın yollarını çalıştık. Kurum içi eğitimlerini şekillendirme ve tasarlamada Tezgahçılar’ın 4 yıla yaklaşan Know-How’ından da bolca beslenen katılımcılar yeni nesil öğrenme dinamiklerini ve son trendleri direkt olarak deneyimleme fırsatı yakaladı. Teknosa'da geçirdiğimiz her günden çok keyif aldık!
Kurumsal Eğitim doğaçlama ile yaratıcılık
Kurumsal akademi iç eğitmen eğitimi

İŞ BANKASI

İş Bankası çalışanlarıyla gerçekleştirdiğimiz, tamamen doğaçlama dinamiklerinden beslenen ve yaratıcılık, empati gibi konuları çalıştığımız 2 farklı atölyeyi, 2 farklı grupla çalıştık. İş Bankasının yıllık eğitim kataloğuna eklenen ve taleple katılımların sağlandığı bir sınıfta hem Stresini Doğaçlama ile Yen hem de Uygulamalı Hikayeleştirme ve Hikaye Anlatım Teknikleri Atölyesi sayesinde dinamizmin hiç bitmediği, deneyimle öğrenilen, gülmekten karın kaslarımızın ağrıdığı harika 2 gün geçirdik. İş Bankası çalışanlarının enerjisi harika!

ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

kurumsal eğitim
kurumsal eğitim
kurumsal keynote konuşma
kurumsal eğitim
kurumsal eğitim
kurumsal etkinlik
kurumsal etkinlik