Tezgahçılar'da Nasıl Eğitmenler Var?

Yaptığımız her içerikte (atölyeler, partiler) uygulamalı, interaktif ve dinamik olmaya gayret gösteriyoruz. Konunun sadece teorisyenleriyle değil, pratikte de deneyimli eğitmenleriyle çalışıyoruz. İçerik yelpazemiz çok geniş; deneyimi merkeze alarak trend konularda bilgi ve farkındalık kazandırmaya odaklanıyoruz. Eğitmenlerimiz arasında celebrity'ler de var, karpuzcu amca da.  Hiyerarşiye inanmıyoruz, bu yüzden kim olursa olsun bütün eğitmenlerimiz bir Tezgahçı önlüğü giyerek eğitimlerini verirler.

Danışmanlık Al

150’den fazla eğitmenle, 250’den fazla içerik tasarladık ve 15.000 kişiden fazla kişiye ulaştık. Tasarladığımız eğitimlerden biri Amsterdam Vrije Üniversitesi tarafından tez haline getirildi. Bir eğitimin nasıl tasarlanması gerektiği, içerik planlaması, pazarlama stratejileri, eğitmenin hangi kaslarının geliştirilmesi konusunda danışmanlık alabilirsiniz. Teklif almak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Tezgahçılar'da Eğitmen Olmak için

  EĞİTMEN OLMAK İÇİN BAŞVURUN

  Eğitmen Ol

  Eğitmen olmak ve geniş kitlelere ulaşmak gerçekten harika bir şey. Bugüne kadar onlarca yetenekli ve yetkin kişiyi eğitmen olarak yetiştirdik ve istihdam sağladık. Yeni eğitmen adaylarına açığız ama eğitmen olmadan önce kendinize sormanız gereken sorular var;

  • Anlatacağım konu gerçekten insanlar için önemli mi? İnsanların ilgisini nasıl çekebilirim?
  • Anlatacağım konuda yenilikçi ve öncü müyüm?
  • Anlatacağım konuda diğer anlatıcılardan farkım ne?
  • Anlatacağım konudaki tecrübem ve pratik deneyimim ne kadar?
  • Enerjimin başka insanlar üzerindeki etkisi nasıl?

  Bu sorulara yanıt verdikten sonra (içinizden tabii ki) bize ulaşabilirsiniz!