ONLINE OYUNLAR KAYNAŞTIRIR!

Sosyalleşme uzun zamandır hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden birine dönüştü. Bir arada olma hissini ve insan dokunuşunu çok özledik! İşte bu yüzden tasarladığımız oyunlarda bir arada olmayı, beraber bol bol gülüp sohbet etmeyi ve eğlenmeyi sağlıyoruz!

1

Kuruma ya da Konsepte Özel Tasarım Yaparız

Kurumunuzu ve çalışan profilinizi sizden dinler ve sizin için uygun olan oyun dinamiğimizi sizin için özelleştirerek uygularız.
3

Çalışanlarınızın Motivasyonlarını Tavana Çıkarırız

Motivasyon artırmak, kaynaşma sağlamak ya da oryantasyon yapmak için çalışanlarınızı özel tasarım oyunlarımıza dahil edebilirsiniz.
2

Kullandığınız Online Platformlara Uyum Sağlarız

Zoom, Teams, Webex gibi platformlara özgü oyun tasarımlarımızla dinamizmi hep sürdürürüz.
4

Tüm İçeriği ve Moderasyonu Biz Yönetiriz

Baştan sona süreç bizde olur. Siz sadece etkinlik gününde ve saatinde linke tıklar ve oyunun eğlenceli akışına kendinizi bırakırsınız 🙂

OYUNLARIMIZI NE ZAMAN KULLANABİLİRSİNİZ?

Çalışanlarınızın online ortamda bir araya geleceği, kurumlara özel oyun tasarımları yaptığımız taleplerse şu şekilde çeşitleniyor:

  • Ekibe yeni katılanlarla kaynaşmak,
  • Önemli toplantılara enerjisi yüksek bir başlangıç yapmak,
  • MT programlarında tanışmayı sağlamak,
  • Özel gün ve etkinliklerinize eğlence katmak,
  • Değerler ya da belirli temalar odağında konuşmak,
  • Ya da sadece birlikte sohbet etmek ve eğlenmek!

OYUNLARIMIZ NASIL GEÇİYOR?

Peki oyunlarımız nasıl mi geçiyor? İzleyelim 🙂

SİZİN İÇİN DE YAPABİLİRİZ!

Aşağıdaki formu doldurduğunuz takdirde size aynı gün içinde döneceğiz. Detaylı sorularımızı tanışmamızdan sonraya sakladık 🙂

KURUMSAL OYUN TALEP ET
Kurumsal Şirketler Oyunlarımız İçin Ne Dediler?

Bugüne kadar onlarca şirketin binlerce çalışanın motivasyonu için oyunlar kurgulayıp oynattık. Peki oyunlarımızdan sonra ne yorumlar aldık?

RE/MAX Analiz / Emlak Danışmanları

Aile ortamında kendimizi rahat hissettiğimiz çok eğlenceli bir oyundu. Yaratıcılığın oluşmasını oyunla destekleyen, ekibimizin kaynaşmasını sağlayan, son derece keyifli bir organizasyondu. Oyunlaştırarak problem çözme, yaratıcılık, motivasyon sağlamak için doğru adresi bulduk. Standart ödül programlarının tek düzeliğinden uzak, yaratıcı ve eğlenceli bir organizasyon oldu.

VIESSMAN / Ferda Dinoi – HR Business Partner

Yılbaşında yapmış olduğumuz etkinlikten gerçekten çok mutlu ayrıldık. Gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatında sosyalleşemediğimiz bir dönemde tüm ekip arkadaşlarımızla bir arada eğlenebildiğimiz, üstelik bunu 90 kişi hep birlikte yapabilmiş olmak çok güzel bir deneyimdi. Hiç kimsenin bir an olsun sıkılmadığı ve oyundan kopmadığı, sürekli interaktif olduğu çok keyifli 2 saatti. Önümüzdeki zamanlarda tekrar birlikte çalışmayı çok isteriz.

VESTEL/ Mehmet Fırat Aydın – İşveren Markası Uzmanı

Yılbaşında yapmış olduğumuz etkinlikten gerçekten çok mutlu ayrıldık. Gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatında sosyalleşemediğimiz bir dönemde tüm ekip arkadaşlarımızla bir arada eğlenebildiğimiz, üstelik bunu 90 kişi hep birlikte yapabilmiş olmak çok güzel bir deneyimdi. Hiç kimsenin bir an olsun sıkılmadığı ve oyundan kopmadığı, sürekli interaktif olduğu çok keyifli 2 saatti. Önümüzdeki zamanlarda tekrar birlikte çalışmayı çok isteriz.

HOWDEN / Özlem Meşhur – Corporate Communications & Marketing Manager

2020 yılı, akıllarımızdan hiç çıkmayacak, çok zor ve farklı bir yıl oldu. Bu durum iş yapış şekillerimizi de etkiledi. Bunlardan birisi de kurum içi etkinliklerdi. Bu zamana kadar kurumsal anlamda alışık olduğumuz etkinlikleri bu yıl yapamadık. Tezgahçılar grubunun sunduğu interaktif oyun ile yılbaşı döneminde kurum içi etkinliğimizi sanal bir ortamda gerçekleştirdik. Bizim için bir ilkti. Başta sanal ortamda nasıl eğleniriz? diye düşündüğümüz bu etkinlik sonucunda, tüm çalışanlarımız ile birlikte çok eğlenceli, bol kahkahalı bir deneyim yaşadık.Tezgahçılar grubu çok sıcak bir iletişim kurarak sanki bizden birisi gibi idi. Başarılı interaktif oyun yönetimleri sayesinde unutulmaz anlar yaşamamıza sebep oldular. Kendilerine bu başarılı etkinlik için teşekkür ediyoruz.

Hürriyet Emlak / Şeyma Atmaca – Pazarlama Yöneticisi

Yani aynı şirkette çalışsakta hepimiz birbirimizi tanımıyoruz tanıyamıyoruz.Eğlendirirken öğrenmeyi sağlayan çok eğlenceli bir oyundu.Ekip arkadaşını tanımak, onun hakkında değişik şeyler öğrenmek oldukça iyi geldi hepimize ki biz de bu yönde çok olumlu mesajlar aldık. Ayrım yapmadan tüm ekibin bir arada olduğu, enerjinin hiç düşmediği, asla kimsenin sıkılmadığı 1,5 saatti. Birbirimize bu kadar uzakken yakın olmak harika bir deneyimdi.

Ball / Melike Bekar – Plant HR Manager

Yeni Yıl oyununda fabrika çalışanlarımızın katılımıyla yorgunluğumuzu geride bırakan, eğlenceli anlar yaşadık ve bazı yeni arkadaşlarımız ile de birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulduk. En önemlisi bir süredir sosyal ortam oluşturamama sorunumunuzu böylece biraz aştık ve interaktif bu etkinlik ile hızlıca bağlarımızı yeniden canlandırdık.

Toyota Boshoku Türkiye / Elif Sağlam – İnsan Kaynakları ve İş Güvenliği Uzmanı

Öncelikle online olmasına rağmen bir organizasyona, fiziken dahil olmuş hissi yaratıyordu. Sıcak bir ortamdı. Aslında öncesinde bu tarz toplantılara çok alışkın olmadığımız için (kamera ile vb.), biraz endişelenmiştik açıkçası. Ancak sorular ve akış o kadar keyifli ve profesyonelce hazırlanmıştı ki, ortama rahatça dahil olabiliyordunuz.Hatta kopamadık siz ayrıldıktan sonra gece yarısına kadar devam ettik.

Airties / Elvan Savant- Head of HR

Oyun oldukça keyifliydi, 1 saniyesinde bile boş durmadık. Normalde bu tip organizasyonlarda önde aksiyon olur o ekran açıktır ama birçok kişi arkada mail atmaya günlük işleri takip etmeye devam eder. Fakat bu sefer benim için hiç öyle olmadı ve diğer arkadaşlar için de durum benzerdi tahmin ederim. Oyun daha çok iş ilişkisi çerçevesinde tanıdığım bazı arkadaşları özel hayat anlamında daha iyi tanımama vesile oldu. Bizim için çok keyifli bir deneyimdi.

DHL / Deniz Karadağ – HR Specialist

Oyundan çok keyif aldık. Katılımcı ekiplerimiz aynı firmada çalışıyor olsalar da farklı departmanlarda ve farklı görevlerde yer almaktadırlar. Dolayısıyla birbirleriyle olan etkileşim ve iletişimleri az oldukları için birbirlerini az tanımaktaydılar. Birlikte katıldığımız, içeriğini sizin oluşturduğunuz online atölye sayesinde ekip arkadaşlarımız birbirlerini farklı bir yoldan ve daha akılda kalıcı bir şekilde tanımış oldular. Özellikle atölyenin içeriğindeki sorular ve interaktif ortam sayesinde çok eğlenceli ve tam da bizim istediğimiz verimliliği almış olduk. Oyun sırasında ve sonrasında bile gülen yüzler görmek bu atölyenin ne kadar motive edici bir atölye olduğunu da gösteriyor. Katılımını sağladığımız bu 2.5 saatte, farklı lokasyonlarda bile olsak aslında ne kadar birbirimize yakın olduğumuz da hissettik, çok keyifli bir aktivite oldu bizler için, tekrardan çok teşekkür ederiz.

DefineX / Derya Köksal – Lead of Workplace

Ben ve ekip arkadaşlarım oyundan çok keyif aldık. Hatta özellikle bu dönemde çeyrek periyodlarda daha farklı online içerik önerileriniz için Şubat ortası gibi sizlere ulaşmayı planlıyordum.Oyunlar çok dinamikti. Biz İstanbul ve İzmir 2 farklı ekip olduğumuz için çok fazla bir araya gelemiyoruz, pandemi sürecinde de aramıza katılan çok fazla ekip arkadaşı oldu ve yüz yüze tanışma fırsatı bulamamıştık. Oyunlarınız aracılığıyla birbirini tanımayan ve henüz tanışamamış arkadaşlarımız bir araya gelme fırsatı yakaladı. Ekip arkadaşlarımızdan da benzer geri bildirimler geldi. Konu çok günümüze uygundu, program içeriği çok güzel hazırlanmıştı 150 kişilik bir ekibi zoomda gruplara ayırmak bir araya getirmek gerçekten zor olsa gerek ama hiç akış bozulmadan çok güzel bir iş çıktı ortaya ve enerjiniz çok yüksekti bu bizlere de yansıdı. Konseptimize (kırmızı) gösterdiğiniz hassasiyet özen harikaydı Özetle bizim amacımız organizasyonu yaparken ‘eğlenmek’ti. Ve tam amacına uygun bir etkinlik oldu

ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

kurumsal eğitim
kurumsal eğitim
kurumsal keynote konuşma
kurumsal eğitim
kurumsal eğitim
kurumsal etkinlik
kurumsal etkinlik