KURUMSAL ONLINE OYUNLAR KAYNAŞTIRIR!

Kurumsal online oyunlar sosyalleşmek, motivasyonu artırmak, aidiyet duygusu için en etkili yöntemlerden biri ve biz bu işin ustasıyız!

1

Kuruma ya da Konsepte Özel Tasarım Yaparız

Kurumunuzu ve çalışan profilinizi sizden dinler ve sizin için uygun olan oyun dinamiğimizi sizin için özelleştirerek uygularız.
3

Çalışanlarınızın Motivasyonlarını Tavana Çıkarırız

Motivasyon artırmak, kaynaşma sağlamak ya da oryantasyon yapmak için çalışanlarınızı özel tasarım oyunlarımıza dahil edebilirsiniz.
2

Kullandığınız Online Platformlara Uyum Sağlarız

Zoom, Teams, Webex gibi platformlara özgü oyun tasarımlarımızla dinamizmi hep sürdürürüz.
4

Tüm İçeriği ve Moderasyonu Biz Yönetiriz

Baştan sona süreç bizde olur. Siz sadece etkinlik gününde ve saatinde linke tıklar ve oyunun eğlenceli akışına kendinizi bırakırsınız 🙂

KURUMSAL ONLINE OYUNLARIMIZI NE ZAMAN KULLANABİLİRSİNİZ?

Çalışanlarınızın online ortamda bir araya geleceği, kurumlara özel kurumsal online oyun tasarımları yaptığımız taleplerse şu şekilde çeşitleniyor:

 • Ekibe yeni katılanlarla kaynaşmak,
 • Önemli toplantılara enerjisi yüksek bir başlangıç yapmak,
 • MT programlarında tanışmayı sağlamak,
 • Özel gün ve etkinliklerinize eğlence katmak,
 • Değerler ya da belirli temalar odağında konuşmak,
 • Ya da sadece birlikte sohbet etmek ve eğlenmek!

KURUMSAL ONLINE OYUNLARIMIZ NASIL GEÇİYOR?

Peki kurumsal online oyunlar nasıl mı geçiyor? İzleyelim 🙂

SİZİN İÇİN DE YAPABİLİRİZ!

Aşağıdaki formu doldurduğunuz takdirde size aynı gün içinde döneceğiz. Detaylı sorularımızı tanışmamızdan sonraya sakladık 🙂

  KURUMSAL OYUN TALEP ET

  Şirketler Kurumsal Online Oyunlarımız İçin Ne Dediler?

  Bugüne kadar onlarca şirketin binlerce çalışanın motivasyonu için kurumsal online oyunlar kurgulayıp oynattık. Peki oyunlarımızdan sonra ne yorumlar aldık?

  Adsız tasarım

  BORUSAN ENBW ENERJİ / SİMGE TOK – İNSAN KAYNAKLARI UZMANI

  İşlere biraz mola verip, ekip eğlencemizi online ortama taşımamıza yardımcı olan güler yüzlü ve enerjisi yüksek Tezgahçılar ekibine çok teşekkür ederiz. Birbirimiz hakkında bilmediğimiz birçok bilginin olduğunu oyun sayesinde görmüş ve birbirimizi daha yakından tanımış olduk. Tezgahçılar ekibinin zengin ve eğlenceli oyun içeriğini denemenizi öneririm!
  SiteLogo

  B/S/H / ELİF ALTINBAŞ TURAN – İŞVEREN MARKASI UZMANI

  Özellikle genç yetenek programlarında çalışmış ve uzmanlaşmış biri olarak söyleyebilirim ki etkinliği katılımcılarımız için unutulmaz kılan seanslardan birisi kesinlikle Tezgahçılar ekibinin kuruma ve temaya özel çözümleri oldu. İçeriğin hedef kitle ile olan uyumu, katılımcılara sunumu ve işi dijitalde yapıyor olmanın verdiği bilinçle gerçekleştirilen enerji yönetimi gerçekten çok başarılıydı. Arka planda çalışan tüm ekibe teşekkür ediyorum ancak en özel teşekkür katılımları ve güler yüzleri için moderatörlerimize 🙂
  definex

  DEFİNEX / DERYA KÖKSAL – LEAD OF WORKPLACE

  Ben ve ekip arkadaşlarım oyundan çok keyif aldık. Oyunlar çok dinamikti. Biz İstanbul ve İzmir 2 farklı ekip olduğumuz için çok fazla bir araya gelemiyoruz, pandemi sürecinde de aramıza katılan çok fazla ekip arkadaşı oldu ve yüz yüze tanışma fırsatı bulamamıştık. Oyunlarınız aracılığıyla birbirini tanımayan ve henüz tanışamamış arkadaşlarımız bir araya gelme fırsatı yakaladı. Ekip arkadaşlarımızdan da benzer geri bildirimler geldi. Program içeriği çok güzel hazırlanmıştı. 150 kişilik bir ekibi Zoom'da gruplara ayırmak bir araya getirmek gerçekten zor olsa gerek ama hiç akış bozulmadan çok güzel bir iş çıktı ortaya ve enerjiniz çok yüksekti bu bizlere de yansıdı. Konseptimize (kırmızı) gösterdiğiniz hassasiyet özen harikaydı. Özetle bizim amacımız organizasyonu yaparken ‘eğlenmek’ti. Ve tam amacına uygun bir etkinlik oldu.
  airties

  AİRTİES / ELVAN SAVANT- HEAD OF HR

  Oyun oldukça keyifliydi, 1 saniyesinde bile boş durmadık. Normalde bu tip organizasyonlarda önde aksiyon olur o ekran açıktır ama birçok kişi arkada mail atmaya günlük işleri takip etmeye devam eder. Fakat bu sefer benim için hiç öyle olmadı ve diğer arkadaşlar için de durum benzerdi tahmin ederim. Oyun daha çok iş ilişkisi çerçevesinde tanıdığım bazı arkadaşları özel hayat anlamında daha iyi tanımama vesile oldu. Bizim için çok keyifli bir deneyimdi.
  toyota sewtech

  TOYOTA BOSHOKU TÜRKİYE / ELİF SAĞLAM – İNSAN KAYNAKLARI VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

  Öncelikle online olmasına rağmen bir organizasyona, fiziken dahil olmuş hissi yaratıyordu. Sıcak bir ortamdı. Aslında öncesinde bu tarz toplantılara çok alışkın olmadığımız için (kamera ile vb.), biraz endişelenmiştik açıkçası. Ancak sorular ve akış o kadar keyifli ve profesyonelce hazırlanmıştı ki, ortama rahatça dahil olabiliyordunuz.Hatta kopamadık siz ayrıldıktan sonra gece yarısına kadar devam ettik.
  ball

  BALL / MELİKE BEKAR – PLANT HR MANAGER

  Yeni Yıl oyununda fabrika çalışanlarımızın katılımıyla yorgunluğumuzu geride bırakan, eğlenceli anlar yaşadık ve bazı yeni arkadaşlarımız ile de birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulduk. En önemlisi bir süredir sosyal ortam oluşturamama sorunumunuzu böylece biraz aştık ve interaktif bu etkinlik ile hızlıca bağlarımızı yeniden canlandırdık.
  hürriyet emlak

  HÜRRİYET EMLAK / ŞEYMA ATMACA – PAZARLAMA YÖNETİCİSİ

  Yani aynı şirkette çalışsakta hepimiz birbirimizi tanımıyoruz tanıyamıyoruz. Eğlendirirken öğrenmeyi sağlayan çok eğlenceli bir oyundu.Ekip arkadaşını tanımak, onun hakkında değişik şeyler öğrenmek oldukça iyi geldi hepimize ki biz de bu yönde çok olumlu mesajlar aldık. Ayrım yapmadan tüm ekibin bir arada olduğu, enerjinin hiç düşmediği, asla kimsenin sıkılmadığı 1,5 saatti. Birbirimize bu kadar uzakken yakın olmak harika bir deneyimdi.
  howden

  HOWDEN / ÖZLEM MEŞHUR – CORPORATE COMMUNİCATİONS & MARKETİNG MANAGER

  2020 yılı, akıllarımızdan hiç çıkmayacak, çok zor ve farklı bir yıl oldu. Bu durum iş yapış şekillerimizi de etkiledi. Bunlardan birisi de kurum içi etkinliklerdi. Bu zamana kadar kurumsal anlamda alışık olduğumuz etkinlikleri bu yıl yapamadık. Tezgahçılar grubunun sunduğu interaktif oyun ile yılbaşı döneminde kurum içi etkinliğimizi sanal bir ortamda gerçekleştirdik. Bizim için bir ilkti. Başta sanal ortamda nasıl eğleniriz? diye düşündüğümüz bu etkinlik sonucunda, tüm çalışanlarımız ile birlikte çok eğlenceli, bol kahkahalı bir deneyim yaşadık.Tezgahçılar grubu çok sıcak bir iletişim kurarak sanki bizden birisi gibi idi. Başarılı interaktif oyun yönetimleri sayesinde unutulmaz anlar yaşamamıza sebep oldular. Kendilerine bu başarılı etkinlik için teşekkür ediyoruz.
  vestel-300×300

  VESTEL/ MEHMET FIRAT AYDIN – İŞVEREN MARKASI UZMANI

  Yılbaşında yapmış olduğumuz etkinlikten gerçekten çok mutlu ayrıldık. Gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatında sosyalleşemediğimiz bir dönemde tüm ekip arkadaşlarımızla bir arada eğlenebildiğimiz, üstelik bunu 90 kişi hep birlikte yapabilmiş olmak çok güzel bir deneyimdi. Hiç kimsenin bir an olsun sıkılmadığı ve oyundan kopmadığı, sürekli interaktif olduğu çok keyifli 2 saatti. Önümüzdeki zamanlarda tekrar birlikte çalışmayı çok isteriz.
  viessmann

  VIESSMAN / FERDA DİNOİ – HR BUSİNESS PARTNER

  Biz bu yılbaşında, birlikte geçen yüz yüze unutulmaz buluşmalarımızdan sonra online nasıl olur derken Tezgahçılar'la birlikte bu yıl da hafızalarımıza kazınan keyifli bir yılbaşı partisi deneyimi yaşadık. 150 kişilik ekibimizden 110 kişi oradaydı ve ardından topladığımız geri bildirimlerde hep güzel, olumlu şeyler duyduk. Paylaşım, sohbet, kahkaha ve tüm ekibin bir arada olma duygusunu uzun zaman sonra keyifle yeniden yaşadık.
  Adsız tasarım (3)

  RE/MAX ANALİZ / EMLAK DANIŞMANLARI

  Aile ortamında kendimizi rahat hissettiğimiz çok eğlenceli bir oyundu. Yaratıcılığın oluşmasını oyunla destekleyen, ekibimizin kaynaşmasını sağlayan, son derece keyifli bir organizasyondu. Oyunlaştırarak problem çözme, yaratıcılık, motivasyon sağlamak için doğru adresi bulduk. Standart ödül programlarının tek düzeliğinden uzak, yaratıcı ve eğlenceli bir organizasyon oldu.
  Adsız tasarım (3)

  CONTİNENTAL / SELİN DEMİRALAY-İNSAN KAYNAKLARI UZMANI

  Birbirimizden uzak kaldığımız pandemi döneminde, eğlenmeye en çok ihtiyacımız olduğu günlerde bir de aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla kaynaşma ihtiyacı ortaya çıkınca yollarımız tam da burada kesişti. Tezgahçılar bize ihtiyacımız olan oyun kurgusunu çok güzel bir şekilde hazırladı ve moderatörlüğünü yaptı. Tüm katılımcılar olarak hepimiz oynarken çok eğlendik ve bittiğinde herkesin söylediği ortak cümle “hepimize çok iyi geldi” oldu. Bir kez daha çok teşekkürler!
  SiteLogo (4)

  PFİZER / BEYZA YAZICILAR – İLETİŞİM VE ÇALIŞAN BAĞLILIĞI LİDERİ

  Pandemi döneminin başından beri çalışanlarımızın sosyalleşmesi için çeşitli aktiviteler planlayıp, farklı etkinlikler düzenlemiştik. Ancak Tezgahçılar moderasyonu ile düzenlediğimiz etkinlik bu organizasyonların arasında en sevilen, en beğenilen, 1.5 saatimizi en dolu dolu ve keyifli geçirdiğimiz etkinliklerin başında geldi. Moderatörlerin enerjisi, profesyonelliği, teknik altyapının ve koordinasyonun kusursuzluğu bizim gibi bu tür aktiviteleri planlayanlar için de gözümüzün arkada kalmamasını sağladı. Teşekkürler Tezgahçılar!

  KURUMSAL ONLINE OYUNLAR TASARLARDIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal keynote konuşma
  kurumsal eğitim
  kurumsal etkinlik
  kurumsal etkinlik