Hikayemiz

150
EĞİTMEN
250
EĞİTİM/ETKİNLİK İÇERİĞİ
20000
KATILIMCI
500
KURUMSAL EĞİTİM
5000
GERİ BİLDİRİM

Biz Kimiz?

2015 Ocak ayında kurulduk. Kurumsal hayattan geliyorduk ve ihtiyacın ne olduğundan emindik: Öğrenmek, entelektüel açıdan birikim kazanmak ama aynı zamanda eğlenmek! İsmimiz bu yüzden Tezgahçılar, bizim tezgahta her şey taze taze gelip gidiyor. Eğitmenlerimizin hepsi bir önlük giyerler çünkü hiyerarşiyi sevmeyiz. Çekirdek ekibimiz ve eğitmenlerimiz alanında en iyi olan, işin teorisinden değil pratiğinden gelen yüksek enerjili kişilerden oluşur. Motivasyonumuzu ilham vermekten alırız!
Bir eğitim yaptık, tez oldu! Anda Kalma, Spontanite eğitimimizin kurumsal hayatta çalışanlara sağladığı katkılar artık literatürde. Eğitimin çalışanlardaki empati duygusu, aidiyet, ekip olmak bilinci, takım çalışması gibi yetkinlikleri güçlendirdiğine dair çıktılar Vrije Üniversitesi tarafından tez haline getirildi!

Ne Yapıyoruz?

Kurumlar için özel atölyeler, keynote konuşmaları ve etkinlik tasarımları yapar, bireysel katılıma açık deneyim içeren etkinlikler tasarlar, uygularız. Eğitmenlerimiz işin pratiğinden gelen, o alanda uzmanlaşmış, bilgi ve tecrübesiyle kendi alandında Türkiye'nin en iyi isimlerimleridir. Eğitmenlerimiz için işin erbabı olmak yetmez, enerjisi ve hakimiyetiyle de dinleyicilerin mutlu ve tatmin olmasını sağlar. Her yaptığımız şeye uygulama ve interaktivite ekleriz; çünkü biliriz ki "yetişkinler deneyim yoluyla" öğrenir.
Deneyimle öğrenme her şeye başladığımız ilk günden beri mottomuz. Bu motto Tezgahçılar’a yüzlerce startupı geride bırakarak iş dünyasının Oscar’ını kazandırdı. Stevie Awards’tan Bronz Stevie ödülü bizim!

Bizim Ekip

Ekibimize Katıl
bercem-tezgahci

Berçem Azabağaoğlu

Kurumsal Müşteri Temsilcisi
doga-tezgahci

Doğa Böker

Etkinlik Operasyon Sorumlusu
hilal-tezgahci

Hilal Geçgin

İş Geliştirme Sorumlusu
burak-bulut-tezgahci

Burak Bulut

Kurucu Üye
yigithan-tezgahci

Arda Yiğithan Orhan

Teknoloji Danışmanı