Hikayemiz

200
EĞİTMEN
300
EĞİTİM/ETKİNLİK İÇERİĞİ
25000
KATILIMCI
550
KURUMSAL EĞİTİM
7000
GERİ BİLDİRİM

Biz Kimiz?

2015 Ocak ayında kurulduk. Kurumsal hayattan geliyorduk ve ihtiyacın ne olduğundan emindik: Öğrenmek, entelektüel açıdan birikim kazanmak ama aynı zamanda eğlenmek! İsmimiz bu yüzden Tezgahçılar, bizim tezgahta her şey taze taze gelip gidiyor. Eğitmenlerimizin hepsi bir önlük giyerler çünkü hiyerarşiyi sevmeyiz. Çekirdek ekibimiz ve eğitmenlerimiz alanında en iyi olan, işin teorisinden değil pratiğinden gelen yüksek enerjili kişilerden oluşur. Motivasyonumuzu ilham vermekten alırız!
Bir eğitim yaptık, tez oldu! Anda Kalma, Spontanite eğitimimizin kurumsal hayatta çalışanlara sağladığı katkılar artık literatürde. Eğitimin çalışanlardaki empati duygusu, aidiyet, ekip olmak bilinci, takım çalışması gibi yetkinlikleri güçlendirdiğine dair çıktılar Vrije Üniversitesi tarafından tez haline getirildi!

Ne Yapıyoruz?

Kurumlar için özel atölyeler, keynote konuşmaları ve etkinlik tasarımları yapar, bireysel katılıma açık deneyim içeren etkinlikler tasarlar, uygularız. Eğitmenlerimiz işin pratiğinden gelen, o alanda uzmanlaşmış, bilgi ve tecrübesiyle kendi alandında Türkiye'nin en iyi isimlerimleridir. Eğitmenlerimiz için işin erbabı olmak yetmez, enerjisi ve hakimiyetiyle de dinleyicilerin mutlu ve tatmin olmasını sağlar. Her yaptığımız şeye uygulama ve interaktivite ekleriz; çünkü biliriz ki "yetişkinler deneyim yoluyla" öğrenir.
Stevie Awards Starup of the Year Turkey
Deneyimle öğrenme her şeye başladığımız ilk günden beri mottomuz. Bu motto Tezgahçılar’a yüzlerce startupı geride bırakarak iş dünyasının Oscar’ını 2 yıl üst üste kazandırdı. Stevie Awards’tan Bronz Stevie ödülü 2017 yılının ardından 2018 yılında da bizim!

Bizim Ekip

Ekibimize Katıl
Adsız tasarım (96)

Nancy Güzeliş

Kurumsal İlişkiler Sorumlusu
Adsız tasarım (93)

Ceren Sevde Şahin

Kurumsal İlişkiler Sorumlusu
alperen-narmanli

Alperen Narmanlı

Kurumsal İlişkiler Sorumlusu
bercem-tezgahci

Berçem Azabağaoğlu Akgül

Kurumsal İlişkiler Yöneticisi
burak-bulut-tezgahci

Burak Bulut

Kurucu Üye
Adsız tasarım (95)

Ayça Ceren Akdemir

Kurumsal İletişim Uzmanı