Z jenerasyonunu çok iyi anlıyor ve tasarımlarımızı onların motive olacağı şekilde kurguluyoruz!

Staj programı, Mt programı, oryantasyon programlarında kulaktan kulağa yayılan, tekrar tekrar
çalıştığımız birçok iş birliği gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Bunun sırrı yeni nesil
eğitimler ve etkinliklerimizle farklı sektörlerden birçok kurum için geliştirdiğimiz özel yaklaşımlar,
eğlenceli ve ihtiyacı nokta atışı tanımlayıp kavrayan ekibimizle tasarladığımız %100 memnuniyet
oranlı içerikler, profesyonel bir süreç yönetimi.

1

Kurumun İşe Alım Yaptığı Z Jenerasyon Profilini Anlarız

İşe alım yapılan gençlerin özellikleriyle ilgili detaylı sorular sorar ve profili iyice anlarız.
2

Sıfırdan Motivasyon Artıracak Programlar Tasarlarız

Kurum tarafından tasarlanan hiçbir program yoksa, baştan sonra bir akış çıkarır ve deneyimlerimizle beraber içeriklerimizi paylaşırız.
3

Var Olan Programlara Entegre Olur ve Verimliliği Artırırız

Kurum tarafından tasarlanan hali hazırda bir program varsa, programa entegre olur, enerji ve verimliliği yükseltiriz.
4

Z Jenerasyonunun Kurum Değerlerini Anlamalarını ve Bağlılıklarını Artırmayı Sağlarız

Kurum tarafından verilen brief'e uygun olarak eğlenerek kurumun değerlerini anlamalarını sağlar, kurum bağlılığını artırırız.

STAJ, MT, ORYANTASYON PROGRAMLARINDA NELER OLUYOR?

Hem online hem de fiziksel olarak bir araya geldiğimiz etkinliklerde bunları yapıyoruz:

 • Kuruma özel yarışma tasarımları ve moderasyonları
 • Programın sloganı özelinde tanışıp kaynaşılacak özel tasarım oyunlar
 • Özel gün temasına uygun olarak tasarlanmış oyunalar
 • Planlanmış ve akışı belirlenmiş programlara enerji katacak özel aktiviteler
 • Ceo ve genel müdür takdimleri ve moderasyonları

STAJ, MT, ORYANTASYON PROGRAMLARIMIZ NASIL GEÇİYOR?

Peki bu etkinliklerin enerjisi nasıl? İzletelim 🙂

SİZİN İÇİN DE YAPABİLİRİZ!

Aşağıdaki formu doldurduğunuz takdirde size aynı gün içinde döneceğiz. Detaylı sorularımızı tanışmamızdan sonraya sakladık 🙂

  KURUMSAL İÇERİK TALEP ET

   Staj, MT ve Oryantasyon Programlarımız Kapsamında Hangi Şirketlerle Neler Yaptık?

  Z jenerasyonu bizden sorulur! Bugüne kadar yüzlerce şirketin binlerce çalışanı için programlar tasarlardık ve uyguladık. Kimler için nasıl planlamalar yaptığımızı incelemek isterseniz sizi aşağı doğru alabiliriz! Sizin için detaylandırdığımız çalışmalarla ilgili örnek içeriklere metinlerin içerisinden tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

  QNB

  QNB FİNANSBANK

  QNB Finansbank ile Finans Up kariyer kulübü kapsamında bir araya gelerek teknoloji fikirleri geliştirdiğimiz, gelecek hakkında konuştuğumuz Don’t Stop Me Now oyunumuzu oynadık. Programa yeni dahil olan katılımcılarımızı program alumnileri ile tanıştırdık. Hep birlikte kaynaştık ve çok eğlendik!
  Carrefoursa

  CARREFOURSA

  CarrefourSA ile MT programı kapsamında bir araya gelerek Z Jenerasyonu ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde tasarlanan Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Teknikleri eğitimimizi gerçekleştirdik. Liyakat kavramından yola çıkarak sunuma psikolojik ve fiziksel olarak nasıl hazırlanabileceğimizi konuştuk. Etkileyici sunumların kriterlerini öğrendik, gruplar halinde öğrendiklerimizi deneyimledik. Eğitmenimizden geri bildirimler aldık.
  Enerjisa

  ENERJİSA

  EnerjiSA MT’leri ile programlarının başında Burada Olan Burada Kalır: All Star oyunumuzla yüz yüze buluştuk, beraber bol bol güldük tanıştık kaynaştık. Programa eğlenceli bir başlangıç yaptık ve buzları kırdık. Oyunumuzda ekipler halinde üretilen yaratıcı fikirlere hayran kaldık! İlham dolduk, çok eğlendik.
  Garanti BBVA

  GARANTİ BBVA

  Garanti BBVA’nın Talent Camp ve Talent Day programlarına özel tasarım ice breaker içeriklerimizle dahil olduk. Programa başlayan kişileri tanıştırdık, kaynaştırdık ve özgürce birbirleri ile sohbet etmelerini sağladık. Eğlenceli görevleri içeren oyunumuzda katılımcılarımızın oluşturdukları fotoğrafları görünce ekibin yaratıcılığına bayıldık!
  z jenerasyonu / tezgahçılar- aydem

  AYDEM ENERJİ

  Aydem Enerji MT’leri ile de Enerjim Tamam programına Z Jenerasyonuna uygun çözümlerle dahil olduk. Programa Yaratıcı Düşün, Farklı Bak, Fark Yarat içeriğimizle hem yaratıcı düşünme tekniklerini deneyimleyerek öğrendiğimiz hem de çok eğlendiğimiz atölyemizle başladık. Program kapanışında ise Denizli’de Spontanite ile Etkili İletişim içeriğimizde bir araya geldik. Art arda oynadığımız oyunlarla hem eğlendik hem yaratıcılığımızı kışkırttık hem de iletişim odağında farkındalıklar sağladık!
  Borusan

  BORUSAN HOLDİNG

  Alpha programı kapsamında Borusan Holding ile yıllardır iş birliği içerisindeyiz. Bu program kapsamında hem oyunumuzla katılımcılarımızın programa enerjik, tanışıp kaynaşmış bir şekilde başlamalarını sağlıyoruz hem de Borusan Holding’e dair bilgiler verilen kısımları oyunlarımıza entegre ediyoruz. İlk iş birliğimizde özel tasarım oyunumuzda oyun esnasında bilgileri aktaracak kişiler mikrofon uzatarak eğlenirken kuruma dair bilgileri de öğrendiğimiz bir planlama gerçekleştirdik. Sonraki iş birliklerimizde ise oyunlarımıza ek olarak bu bilgileri özel yarışmalara dönüştürerek programda keyifli bir oturum daha gerçekleştirdik.
  bsh

  B/S/H/

  B/S/H/ ile senelerdir We Power ve Generation staj programları kapsamında bir araya geliyoruz. Programın temasına uygun oyunlarla buzları kırıyoruz. Katılımcı profilimiz odağında hazırlanmış özel sorularla sohbet ediyor, birbirimizle farklı açılardan tanışıp kaynaşıyoruz. Ekipler halinde yaratıcı fikirler geliştirerek yarışıyoruz. Her iş birliğimizde B/S/H/ ekiplerinin enerjisine hayran kalıyoruz. Staj programına dair sorularla hazırladığımız ve modere ettiğimiz eğlenceli yarışmalar gerçekleştiriyoruz.
  z jenerasyonu / tezgahçılar- po

  PETROL OFİSİ

  Petrol Ofisi MT’leri ile farklı disiplinlerden beslenen birçok içeriğimizle detaylı bir programda bir aradaydık. Önce Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Teknikleri içeriğimizle bir araya gelerek etkileyici sunumların olmazsa olmazlarını öğrendik, gruplar halinde sunumlar yaparak öğrendiklerimizi deneyimledik. Anlatıcılık ve Hikayeleştirme Atölyesi içeriğimiz ile akılda kalıcılığımızı artıracak teknikler öğrendik, anlatıcılığı deneyimleyerek hikayelerimizi oluşturduk. Program sonunda Anlatsak Film Olur: Yıkılmadık Ayaktayız oyunumuzla bir araya geldik, programı eğlenceli ve unutulmaz bir anı ile sonlandırdık.
  Pernod

  PERNOD RICARD

  Shake Your Future Programı kapsamında program açılışını hem iletişimimiz odağında farkındalık sağlayan hem de tanışıp kaynaştığımız Spontanite ile Etkili İletişim atölyemizle yaptık. Atölyemizde çok eğlendik, MT’lerin enerjisine hayran kaldık. Ardından kariyerinin başındaki kişilerle sunum becerilerini geliştirmek adına çok faydalı olduğunu düşündüğümüz Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Teknikleri atölyemiz ile programa devam ettik.
  yapı kredi

  YAPI KREDİ & YAPI KREDİ TEKNOLOJİ

  Yapı Kredi ve Yapı Kredi Teknoloji ile sene içerisinde tüm MT ve Staj Programlarında program başlangıçlarına oyunlarımızla ve doğaçlama disiplininden beslenen Doğaçlamayla Yaratıcılığını Keşfet Birlikte Üret atölyemizle dahil oluyoruz. Farklı departman MT’leri ile farklı içerikler ile ilerlediğimiz planlamalar da buluşuyoruz. Bu odakta Problem Çöz, Eleştirel Düşünceni Geliştir içeriğimiz de çok popüler ilerleyen içeriklerden. Kampüs.exe programı kapsamında Yaratıcı Düşün, Farklı Bak, Fark Yarat içeriğimizle iki senedir bir araya geliyoruz. Programa özel olarak içeriğimizi şekillendiriyoruz.
  Trendyol

  TRENDYOL

  Trendyol ile Yetenek Programı kapsamında bir araya gelerek, programa Don’t Stop Me Now isimli oyunumuzla başladık. Geleceği konuştuğumuz, takımlar halinde yaratıcı teknoloji fikirleri ürettiğimiz bu oyunla tanıştık, kaynaştık, çok eğlendik. Ortaya çıkan harika teknoloji fikirleri ile ilham dolduk!
  İş Bankası

  TÜRKİYE İŞ BANKASI

  Türkiye İş Bankası ile senelerdir MasterClass programı kapsamında oyunlarımızı, doğaçlama disiplininden beslenen Spontanite ile Etkili İletişim içeriğimizi, Yaratıcı ve Yenilikçi Düşünme atölyemizi gerçekleştiriyoruz. İş Bankası ile ayrıca işe yeni başlayan çalışanların Onboarding Programları kapsamında da yüz yüze iş birlikleri gerçekleştirdik. Doğaçlama disiplininden beslenen atölyemiz ve ışıkla boyamayı öğrendiğimiz grup çalışmalarıyla deneyimlediğimiz Yaratıcı Fotoğraf Atölyesi: Işıkla Boyama içeriğimizi gerçekleştirdik. Birlikte tasarladığımız bu Onboarding günlerinde eğlendik, tanıştık kaynaştık ve ilham dolduk.
  Zorlu

  ZORLU HOLDİNG

  Zorlu Grubu’nun tüm şirketlerinden stajyerler ile gruplara ayrılarak programa buzları kırdığımız oyun içeriklerimizle başladık. Anlatsak Film Olur: Yıkılmadık Ayaktayız içeriğimizi 2 grup halinde oynadık ve çok eğlendik! Ardından Design Thinking Atölyemizde farklı gruplar ile bir araya geldik. Tasarım odaklı düşünmenin prensiplerini adım adım deneyimleyerek öğrendik ve bir soruna çözüm tasarlayarak öğrendiklerimizi pratik ettik.
  Anadolu Isuzu

  ANADOLU ISUZU

  Talent Pick Up Programı kapsamında baştan sona ihtiyaçlarını ve hafta hafta katılımcılarla gerçekleştirecekleri diğer etkinlikleri inceleyerek üzerinde durmamız gereken konuları barındıran bir program tasarladık. Programa buzları kıran, katılımcılarımızı tanıştıran oyunumuz Anlatsak Film Olur: Yıkılmadık Ayaktayız ile başladık, ardından Yaratıcı Düşün Farklı Bak Fark YaratKendini ve İnsanları Yönetme Sanatı, Hikayeleştirme ve Anlatıcılık Atölyelerimizi gerçekleştirdik. Stajyerler için gerekli becerileri dört bir yandan ele aldık.

  ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal keynote konuşma
  kurumsal eğitim
  kurumsal etkinlik
  kurumsal etkinlik

   KURUMSAL İÇERİK TALEP ET