Neler Kazanacaksınız?

 

Atölyemize gelen tüm Tezgahçılar harika insanlar! İşte bu harika insanlar tanışsın, bir araya gelsin ve tabii ki eğlensin diye “Tanışmayanı Kovuyorlar” oyun serisini yapıyoruz. Bu eğitime katıldığınızda 3 ay boyunca şehrin en farklı etkinliği Tanışmayanı Kovuyorlar size ücretsiz oluyor! Ayrıca 3 ay boyunca “Kelebek Etkisi” serimize öncelikli katılım hakkı kazanıyorsunuz!

Tezgahçılar

Kimdir?

2015 Ocak ayında kurulduk. Kurumsal hayattan geliyorduk ve ihtiyacın ne olduğundan emindik: Öğrenmek, entelektüel açıdan birikim kazanmak ama aynı zamanda eğlenmek! İsmimiz bu yüzden Tezgahçılar, bizim tezgahta her şey taze taze gelip gidiyor. Eğitmenlerimizin hepsi bir önlük giyerler çünkü hiyerarşiyi sevmeyiz. Çekirdek ekibimiz ve eğitmenlerimiz alanında en iyi olan, işin teorisinden değil pratiğinden gelen yüksek enerjili kişilerden oluşur. Motivasyonumuzu ilham vermekten alırız!

Neler Yapar?

Kurumlar için ve bireysel katılıma açık atölyeler, deneyim içeren etkinlikler tasarlar, uygularız. Eğitmenlerimiz işin pratiğinden gelen, o alanda uzmanlaşmış, bilgi ve tecrübesiyle kendi alanında Türkiye’nin en iyi isimleridir. Eğitmenlerimiz için işin erbabı olmak yetmez, hepsi enerjileri ve hakimiyetiyle de dinleyicilerin mutlu olmasını sağlar. Her yaptığımız şeye uygulama ve interaktivite ekleriz; çünkü biliriz ki “yetişkinler deneyim yoluyla” öğrenir.