TEZGAHÇILAR’IN GELİŞTİRDİĞİ YEKİNLİKLER

Dijital bir çağda yaşıyoruz. Sahip olmamız gereken yetkinlikler her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Tezgahçılar olarak bu yetkinlikleri an be an takip edip içeriklerimizi de bu doğrultuda tasarlıyoruz ve güncelliyoruz. Tasarımlarımızı gerçekleştirirken toplumsal ihtiyaçlarımızı da gözeterek ilerliyoruz.

Problem Çözme Becerisi

Problemi veririz, analiz ettiririz ve çözümü konusunda harekete geçmelerini sağlarız.

Yaratıcılık

Yaratıcılık için birbirinden farklı kasları harekete geçiririz. Bu konuda deneyimsel öğrenme olmazsa olmazımızdır.

Duygusal Zeka

İş hayatının olmazsa olmazı. Farkındalık yaratıyor, bilgi veriyor; çözümü performansla sağlıyoruz.

Bilişsel Esneklik

Kurumsal çeviklik de diyebiliriz. Duygusal zekayla birlikte üstüne en çok gittiğimiz konulardan biri. Burada da performansla öğrenme sağlıyoruz.

Eleştirel Düşünme

Aynı konu üzerinde farklı bakış açılarının olabileceğini gösterip sonuca verimli şekilde ulaşmalarına yardımcı oluruz.

İnsan Yönetimi

Eğitim içeriklerimizde personaları belirleyip doğal liderlikleri ortaya çıkarıyoruz. Metodumuz yine deneyimsel öğrenme.

Ekip İçi İletişim

Kurum kültürünü, organizasyonu ve verimliliği ayakta tutan değerlerden biri. Bu konuda deneyim odaklı ve çift yönlü iletişimden beslenen içerikler tasarlıyoruz.

Mesleki Trend Takibi

Dijital Pazarlama Okulu, Teknolojik Trendler Serisi ve Eğiticinin Eğitimi Okulları bu yetkinliğe özel tasarlandı.

SİZİN İÇİN DE BİR ŞEYLER YAPMAK İSTERİZ

Bugüne kadar binlerce etkinlik tasarladık ve gerçekleştirdik. Birbirinden farklı ve güncel içeriklerimizden beslenerek kurumunuza özel eğitim, etkinlik ve yaratıcı çözümler tasarlayabiliriz.

KURUMSAL OLARAK TALEP ET

Kategoriler

Kariyer GelişimiPazarlama SatışPsikolojiTakım Olma ve MotivasyonTeknolojiKonuşmacıDijital

KURUMSAL OLARAK TALEP ET

Hangi Etkinliklerle İlgileniyorsunuz?

Tanışmayanı KovuyorlarKelebel EtkisiKeynote

KURUMSAL EĞİTİM VE ETKİNLİKLERİMİZ

Bugüne kadar 1000 üzerinde atölye ve etkinlik gerçekleştirdik. Örnek olabilecek eğitim ve etkinliklerimizi burada bulabilirsiniz.

YEMEK SEPETİ

Yıl boyunca Yemeksepeti'nin Türkiye'nin dört bir yanından gelen tüm satış ekipleriyle öncelikle doğaçlama çalışarak satış için gerekli olan dinleme, anında cevap verme, çözüm üretme, strateji geliştirme gibi kaslarını güçlendirdik. Sonrasında eğitmenimiz sahaya çıktı ve Yemeksepeti satışçılarının karşılaştıkları karakterleri/zorlukları analiz etti, 6 farklı senaryoçalıştı. Ve bu senaryolar 2 farklı oyuncu ile canlandırılarak role playingler gerçekleşti, eğitmenimizin gözlemleriyle her kişiye özgü geri bildirimler verildi. Ardından yine tüm satışçıların spontane davranabilmesi için Anda Kalma, Spontanite Atölyesi gerçekleştirdik. Son olarak da satış ekibinin hızlı ama etkili konuşabilmesi için Asansör Konuşmaları Atölyesi'ni uyguladık.

REDBULL AMAPHIKO

Redbull'un Amaphiko projesi Türkiye'deki başarılı girişimcileri seçerek ilham vermeyi amaçlıyordu. Biz de onlar için iki günü kapsayan yoğunlaştırılmış içerikler kurguladık. Etkinliğin ilk günü için girişimcileri tanıştıracak ve beraber iş fikri üretebilmelerini sağlayacak dinamikte bir oyun tasarımı gerçekleştirdik. İkinci günü ise girişimcilerin işlerini hikayeleştirerek anlatabilmeleri için "Uygulamalı Hikayeleştirme ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi" planladık. Redbull'un başka bir etkinliği için influencer'ların iletişim ve motivasyonlarını arttırmak için Anda Kalma, Spontanite Atölyesi'ni gerçekleştirdik ve gözlerinden yaş getirecek kadar güldürdük. Sonrasında da hastası olduğumuz festival Sonar'da yine Redbull'la beraberdik!

ING BANK

ING Bank'ın IT ekibi için 450 kişilik bir oyun tasarımı konusunda bir brief aldık. Yönetici sunumlarının ardından günün yorgunluğunu atmak için oyun oynayarak kaynaşmalarını sağlayacak eğlenceli bir etkinlik düzenledik. Biz onlar için oyun içerisinde uygulanacak eğlenceli cezalar yazmıştık ama ekibin yaratıcı katkısına hayran kaldık!

HAYAT VARLIK

Turkasset ile yolculuğumuz üç sene önce başladı. Artık Hayat Varlık olduklarını ilan ettikleri lansmanda Beden Perküsyonu ile Hikaye Anlatıcılığını birleştirdiğimiz izlemesi çok keyifli bir anlatı gerçekleştirdik. Yıl boyunca "Birlikte Hayat" konseptiyle tüm çalışanlarıyla atölyeler gerçekleştirdik; dinleme, konsantrasyon, strateji geliştirme gibi konularda kişilerin becerilerini geliştirmeyi sağlayan, aynı zamanda ekibi kahkaha krizine sokarak kaynaştıran Anda Kalma Spontanite Atölyesi, yaşadığımız hayatı bize getirdiği iyi ve kötüyü kabullenerek daha mutlu bir hayat sürmemizi sağlayacak teknikleri öğrendiğimiz Mindfulness Atölyesi ve anlatmak istediğimiz herhangi bir şeyi bedenimizle, sesimizle nasıl daha etkileyici anlatacağımızı uygulamalı çalıştığımız, anlattığımız metinde olmazsa olmaz duyguları konuştuğumuz Uygulamalı Hikaye Anlatıcılığı Atölyesi'ni gerçekleştirdik. Üst düzey yöneticileriyle beraber Karanlıkta Diyalog ve Sessizlikte Diyalog Atölyelerini gerçekleştirdik. Beraber çok keyifle çalıştık ve tüm bunlar da geri bildirim formlarına oldukça olumlu bir şekilde yansıdı.

DOMINO’S PIZZA

Domino’s Pizza ve Dijital Reklam Ajansı Ogoo işbirliğiyle Şile’de yaratıcı ve çok eğlenceli 2 günlük bir Power Camp gerçekleştirildi. Her iki güne zihin açıcı ve enerji arttırıcı oyunlarla başlandı. Dünyada ve Türkiye’de kendi alanındaki trendlere hakim 5 farklı eğitmenle vizyon katacak ve zihin açıcı 3 farklı atölye gerçekleştirildi: Dijital Uygulama Trendleri, Mobil Uygulama Trendleri, Oyunlarla Beyin Fırtınası ve Ekip Çalışması. Firmanın yeni bir dijital kampanya fikri çıkarma isteğini paylaşması üzerine tasarıma başlandı. Eğitiminlerin ardından yeniden oynanan beyin fırtınası oyunlarıyla fikir üretme sürecine girildi. Tasarlanan dev mıknatıslı Dominos pizzası figürüne beyin fırtınası oyunundan sonra elde edilen fikirler pizza dilimi olarak yerleştirildi. Pizza tamamlandığında birbirinden değerli fikirler ortaya çıkmış oldu. Yeni fikirlerin üretildiği, yaratıcı kanalların açıldığı Power Camp hareketlendirici ve enerji arttırıcı oyunlar oynanarak sonlandırıldı.

VODAFONE

Başımızı çevirdiğimiz her yerde, dergilerde, konferanslarda, televizyonlarda, makalelerde olan Dijital Dönüşüm konusuna oldukça aşinayız. Peki ya bu söz edilen teknolojileri deneyimleyemediğimiz, hayatımıza entegre edemediğimiz noktada teknolojinin bize katacağı değeri atıl kılmış olmuyor muyuz? Bu düşünceden yola çıkarak Vodafone'un globaldeki tüm dijital liderlerinin ve CEO'sunun katıldığı; tamamı gündelik hayatımızda kullanacağımız bilgiler ve uygulamalarla dolu bir içerik tasarladık. Sürekli seyahat eden liderlerin işlerini kolaylaştıracak önerilerden, sağlıklı beslenmelerini kolaylaştıracak önerilere varana dek geniş yelpazede kullanılabilir uygulamalar içeren bir keynote gerçekleştirdik. Keynote sonunda Tobii, Mindwave, Leap Motion gibi son teknolojilerin deneyimlenebileceği bir alan oluşturduk. Teknolojiyi kullanılabilir ve erişelebilir kılmaya, ilham vermeye önem veriyor ve buna bayılıyoruz!

VİTRA

Vitra V+Fazlası etkinliği için içeriğini baştan sona tasarladığımız bir keynote konuşması oluşturduk. Hem dijitalleşen dünyada farklılaşan yaklaşım ve beklentilere değindik hem de tasarım, inovasyon ve sürdürülebilirlik temalarını işleyerek katılımcılarla Vitra ürünlerini anlamlı bir bağlamla paylaştık. Teknolojinin insan hayatını, ihtiyaç ve isteklerini nasıl şekillendirdiğinden; kişisel marka algısının nerede başladığından ve nasıl güçlü bir şekilde yaratılacağından bahsettik. Öncesinde tasarımcılar, mimarlar, akademisyenler ve sosyal girişimcilerin yaptığı sunumları bütünleyen keynote konuşmamızla profesyoneller, öğrenciler ve farklı disiplinlerden tüm katılımcılarla son trendleri paylaştık, onlara ilham verdik!

MC DONALD’S

Kurum içerisinde yapılan hedef/satış/bilgilendirme toplantıları sonrasında katılımcıları happy hour gibi etkinliklerde bol bol kahkaha attıran, kaynaştıran harika bir hizmetimiz var: Oyun tasarımlarımız! Mc Donald's Genel Müdürlük çalışanlarına, gerçekleştirdikleri toplantılarının ardından; keyifli bir saat geçirmelerini sağlayan, çok eğlenceli bir oyun tasarladık! Herkesin bambaşka biri gibi davranarak kart toplamaya çalıştığı bir oyun kurgusuyla, İstanbul'un güzel bir sahilinde günü keyifle bitirdik.

PAKET ŞEKLİNDE ALABİLECEĞİNİZ EĞİTİM VE ETKİNLİK SERİLERİMİZ

Birbirini tamamlayan eğitimlerimizi, etkinliklerimizi ya da size ilham verebilecek içeriklerimizi paketler halinde kurguladık.

ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI