DEĞERLER, KURUM KÜLTÜRÜ VE STRATEJİ KURUMLAR İÇİN OLMAZSA OLMAZ!

Hızla büyüyen şirketler, aynı dili konuşmak ve kurumsallaşmak için kendisini geliştirmek isteyen girişimler, farklı vizyonlardan beslenmek için herkesin fikrini önemseyerek interaktif bir planda strateji geliştirmek isteyen kurumlar… 

Bu kapsamlarda proje yönetimi, iş ve örgüt psikolojisi gibi alanlardan beslenerek; katılımcı profili, ihtiyaç, beklenti gibi detayları sizden alarak en uygun disiplin ile nokta atışı içerikler planlıyoruz!

 

1

Kurum Kültürü ve Değerlerinizi Sizden Dinleriz

Bir toplantıda bir araya gelerek kurum kültürü ve değerlerinizi sizlerden dinleriz. Portföyümüzdeki eğitim ve etkinliklerle değerlerinizi eşleştiririz.
2

Değerlerin Belirlenmesi ve İçselleştirilmesini Sağlarız

Kurum kültürü ve değerlerinizi birlikte belirlemek, kurum içinde yaygınlaştırmak için kurumunuza özel eğitimler & programlar tasarlarız.
3

Yıl Sonu Hedeflerini Belirlemek ve Stratejiler Geliştirmek için İçerikler Tasarlarız

Her seviyede çalışan ile uygulanabilir yol haritaları ve stratejilerle ayrıldığımız çok verimli planlamalar gerçekleştiririz.
4

Çalışan Bağlılığını Artırmayı Sağlarız

Kişinin kendi değerlerinden yola çıkarak kurumun değerleri ile ilişki kurmasını sağlarız. Kuruma aidiyeti artıran planlamalar gerçekleştiririz.

HANGİ KURUMSAL İHTİYAÇLARI GİDERİYORUZ?

Değerler, kurum kültürü ve strateji programları kapsamına tasarladığımız kuruma özel içeriklerle aşağıdaki konularda ihtiyaçları karşılıyoruz;

 • Kurum kültürü ve değerlerinin belirlenmesi,
 • Kurum kültürü ve değerlerinin içselleştirilmesi & kurum içinde yaygınlaştırılması,
 • Analiz ve ölçümlerle gelişim alanlarının tespiti,
 • Çalışan bağlılığını ve kuruma aidiyeti artırmak,
 • Değerlere ya da belirli temalara değinerek eğlenmek,
 • Kişisel farkındalığın sağlanması ve uygulanabilir çözümlere ulaşılması!

TEZGAHÇILAR İÇERİKLERİ NASIL GEÇİYOR?

Peki Tezgahçılar içerikleri nasıl mı geçiyor? İzleyelim 🙂

SİZİN İÇİN DE YAPABİLİRİZ!

Aşağıdaki formu doldurduğunuz takdirde size aynı gün içinde döneceğiz. Detaylı sorularımızı tanışmamızdan sonraya sakladık 🙂

  KURUMSAL İÇERİK TALEP ET

  Şirketlerle Değerler, Kurum Kültürü ve Strateji Programları Kapsamında Nasıl İçerikler Gerçekleştirdik?

  Online ve yüz yüze planlamalarla onlarca farklı sektörden, birbirinden farklı profillerde ve ihtiyaçlarda olan ekipler için içerikler ürettik. Kimler için nasıl planlamalar yaptığımızı incelemek isterseniz sizi aşağı doğru alabiliriz! Sizin için detaylandırdığımız çalışmalarla ilgili örnek içeriklere metinlerin içerisinden tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

  Majorel

  MAJOREL

  Kişinin kendi değerlerinden yola çıktığımız, kendi değerleri ile kurumun değerlerini nasıl besleyebileceğini ve benimseyebileceğini konuştuğumuz, envanterlerle hem kendimizi hem ekip arkadaşlarımızı daha iyi tanımamızı sağlayan keyifli içeriğimizi gerçekleştirdik. Kişisel hedeflerimizi ve seçim yapma şekillerimizi konuştuk. Temel ihtiyaç, motivasyon gibi konularda birbirimize dair farkındalıklar sağladık. Ardından bizi durduran, geriye çeken düşünce hatalarını konuştuk ve beraber bir uygulama gerçekleştirdik. İkili gruplarda düşünce hataları üzerine yaptığımız uygulama sonrasında aldığımız geri bildirimlerde uzun zamandır tanışan kişilerin birbirleri ile hiç paylaşmadıkları düşüncelerini paylaştığını, çok etkileyici bulunduğunu ve ekibin birbirini daha iyi tanıyarak kaynaşmasını sağladığı paylaşıldı.
  SiteLogo (4)

  PRONET

  Liderlik manifestosu kapsamında manifesto maddelerini içselleştirmek ve yaygınlaştırmak için stratejilerin geliştirildiği, ölçümlerin yapıldığı özel tasarım bir planlama gerçekleştirdik. Kurum Kültürünü Yaygınlaştır içeriğimize benzer olarak kurum için özel tasarlanan içeriğimizde liderlik manifestosu maddelerinde aynı noktada olmayı hedefleyerek başladığımız bu kurgu kapsamında manifesto maddelerini yaygınlaştırmak için neler yapabileceğimizi konuştuğumuz, farklı kademe yöneticilerle bir araya geldiğimiz bir kurgu planladık. Maddeleri içselleştirme noktasında gerçekleştirdiğimiz ölçümleme ve analizlerle kurum içerisinde sürecin yaygınlaşmaya devam etmesi için bir yol haritası çıkardık.
  SiteLogo (10)

  OLKA

  Hedef ve değerlerin çalışıldığı, stratejilerin uygulamalarla belirlendiği, terzi usulü çalıştığımız bir program gerçekleştirdik. Önce Anlatsak Film Olur: Yıkılmadık Ayaktayız oyunumuzla bir araya geldik, birbirimizi farklı açılardan tanıdık, yaratıcılığımızı kışkırttık ve beraber keyifle sohbet ettik. Programın devamında ise üst düzey yöneticiler ile bir strateji çalışması gerçekleştirdik. Kurum Değerleri ve Hedefleri; Strateji Belirleme içeriğimizde ana hedefleri çıkardığımız, konsolide ettiğimiz akışta önce kendi değerlerimizden yola çıkarak kurum değerlerini ortaya çıkarmaya yönelik uygulamalar yaptık. Kurum içerisinde yapılmaya başlanması, devam edilmesi ya da durdurulması gerekenleri hep beraber konuşup kültür aksiyonlarını netleştirdik.

  ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal keynote konuşma
  kurumsal eğitim
  kurumsal etkinlik
  kurumsal etkinlik

   KURUMSAL İÇERİK TALEP ET