Ekibi pandemide büyüyen, işe pandemi sürecinde başlayan, evden ya da hibrit çalışan, ofise dönen ama beraber vakit geçirmeyi çok özleyen kişiler için sosyalleşme, takım ruhunu hissetme ve motivasyon en büyük ihtiyaçlardan.

Değişen çalışma düzenleriyle ekiplerimizle olan iletişimimizi artırmak, motivasyonları yüksek tutmak çok önemli. Kurumsal aidiyeti artıran takım çalışması odaklı içeriklerimizle yalnızca eğlenmek ve takım ruhunu güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda kendimize ve ekibimizle olan iletişimimize dair farkındalıklar sağlıyoruz. Bu farkındalıklar ile takım çalışması içerisinde empati, inisiyatif alma, duygusal zeka, bilişsel esneklik, problem çözme gibi yeteneklerin güçlendirilmesini hedefliyoruz. Takım içindeki davranışlarımıza dönüp bakıyor, geri bildirimlerden ve birbirimizin düşüncelerinden beslendiğimiz içerikler gerçekleştiriyoruz.

 

1

Takımı ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışır; çalışırken yaşanan problemleri tespit ederiz.

Kurumun kültürünü, çalışma şeklini, ekibin profilini anlar, temel sorunları geliştirilmesi gereken kasları analiz ederiz.
2

Takım için en uygun olacak eğitim, eğitmen ve oyun önerilerini ihtiyaç özelinde çalışırız.

Takımın kültürü için uygun, ilgi çekecek ve keyifle dahil olacakları önerileri sunarız.
3

İnteraktif, iş dışında da sosyalleşme imkanı sunan, ekip içi iletişimi güçlendirecek tasarımlar yaparız.

Takım çalışması odağında; herkesin keyifle katılacağı ve dahil hissedeceği, hayatından bir şeyler bulabileceği samimi içerikler kurgularız.
4

"İyi ki bu içeriğe katıldık!" dedirten içeriklerle profesyonel bir hizmet sunarız.

Beraber bolca gülünen, planlayan kişinin teşekkür yağmuruna tutulduğu, kurum içerisindeki etkisi devam eden içerikler gerçekleştiririz.

HANGİ KURUMSAL İHTİYAÇ İÇİN UYGUNDUR?

 • Büyüyen, değişen ekiplerin birbirini tanımasını & kaynaşmasını sağlamak,
 • Uzaktan çalışan ekiplerin aralarındaki iletişimi güçlendirmek,
 • Takım ruhunu kuvvetlendirmek,
 • Motivasyonu artırmak,
 • Ekiptekilerin büyük resmi görmelerini sağlamak,
 • Özel gün ve etkinliklerinize eğlence katmak,
 • Değerler ya da belirli temalar odağında konuşmak,
 • Sadece iş dışında sohbet etmek ve eğlenmek!

İÇERİKLERİMİZ NASIL MI GEÇİYOR?

Online gerçekleşen bir atölyemiz için hazırladığımız aşağıdaki video bu konuda size fikir verebilir!

SİZİN İÇİN DE YAPABİLİRİZ!

Aşağıdaki formu doldurduğunuz takdirde size aynı gün içinde döneceğiz. Detaylı sorularımızı tanışmamızdan sonraya sakladık 🙂

  KURUMSAL İÇERİK TALEP ET

  TAKIM ÇALIŞMASI VE MOTİVASYON PROGRAMLARI KAPSAMINDA HANGİ ŞİRKETLERLE NELER YAPTIK?

  Online ve yüz yüze planlamalarla onlarca farklı sektörden, birbirinden farklı profillerde ve ihtiyaçlarda olan ekipler için içerikler ürettik. Kimler için nasıl planlamalar yaptığımızı incelemek isterseniz sizi aşağı doğru alabiliriz! Sizin için detaylandırdığımız, takım çalışması odaklı çalışmalarla ilgili örnek içeriklere metinlerin içerisinden tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

  SiteLogo

  BOYNER AKADEMİ

  Boyner Akademi’nin  eğitim kataloğuna katılarak takım olma & yaratıcılık & motivasyonu besleyen ve artıran keyifli içeriğimiz Doğaçlamayla Yaratıcılığını Keşfet Birlikte Üret‘i gerçekleştirdik. Hep beraber art arda doğaçlama oyunları oynayarak, anda kalmayı, spontan davranmayı ve takım çalışmasını deneyimledik. Yaratıcılığımızı kışkırtarak iletişim becerileri doğrultusunda ilham bulduk. Çok eğlendik!
  SiteLogo (4)

  PFIZER

  Pandemi döneminde işe başlayanların ve uzun yıllardır beraber çalışanların olduğu bir ekip için kişilerin hem kendilerini hem de ekip arkadaşlarını farklı açılardan tanıyabilecekleri, öne çıkan ve parlayan özelliklerini keşfedebilecekleri psikolojik envanterleri kapsayan özel bir içerik geliştirdik. Grup çalışmaları, uygulamalar ve envanterleri kapsayan bu içerikte Başarılı Takım Olma: Güçlü Yönlerin Keşfi içeriğimizde ekip içerisindeki kişiler birbirlerini nelerin motive ettiğini, nasıl bir çalışma ortamında daha verimli çalışabileceklerini öğrendiler, takımlarını daha derinden tanıma imkanı buldular.
  SiteLogo (5)

  PERNOD RICARD

  Pernod Ricard ile Shake Your Future MT Programı’nın açılışında bir araya geldik ve doğaçlamadan beslenen Spontanite ile Etkili İletişim Atölyemizi gerçekleştirdik. Enerji yükselten, çok dinamik ilerleyen bu atölye ile takım çalışması, iletişim, anda kalma, empati gibi kavramları deneyimlerken oyunlarla çok eğlendik ve birbirimizle tanıştık & kaynaştık. Programa eğlendiğimiz beraber bolca güldüğümüz, motivasyonları artırdığımız bir başlangıç yaptık. Program kapsamında sunum teknikleri odağında çalıştığımız farklı bir içerik ile iş birliğimize devam ettik.
  SiteLogo (4)

  H3M

  H3M ile ekip içi motivasyonu ve takım çalışmasını artırmak amacıyla Doğaçlamayla Yaratıcılığını Keşfet, Birlikte Üret içeriğimizde bir araya geldik. Ard arda oynadığımız oyunlarla karnımıza ağrılar girecek kadar çok eğlendik. Atölye esnasında kahkahalar ile güldük. Ekip içerisindeki kurumsal kimliklerimizden sıyrıldık, anda kalarak olduğumuz gibi oyunlara dahil olduk. Birbirimiz ile iletişimimizi güçlendirdik!
  SiteLogo (3)

  ZEPLİN

  Zeplin’in Support ekibi ile birlikte etkili iletişim ve takım çalışması odağında kendimize dair farkındalıklar kazanabilmek amacıyla Doğaçlamayla Yaratıcılığını Keşfet Birlikte Üret eğitimimizi gerçekleştirdik. Anın içerisinde olarak, olduğumuz gibi hareket etme imkanı tanıyan bu atölyemiz ile potansiyelimizi keşfetik. Birbirimizle oyunlar oynadık ve bu oyunlarla yaratıcılığımızı kışkırttık. Her oyunun ardından aldığımız geri bildirimlerle iletişim odağında zihnimizde farklı kapılar aradık.
  SiteLogo (2)

  EGGER

  Egger’in satış ekibi ile Oyunlarla Takım Olmayı Deneyimle, Fark Yarat atölyemizde buluştuk. Takım olmanın en hayati öneme sahip olduğu alanlardan biri olan arama kurtarma alanında da aktif bir şekilde rol alan, İdeal Takımların Sırrı kitabının yazarı eğitmenimizden 3 saat boyunca takım olmanın teoriğini dinledik. Her bir araya gelen kişiler takım mıdır, ideal takımların sırrı nedir, takım olmanın aşamaları nelerdir gibi soruları odağa aldık. Farklılıklarımızı kabul ederek avantaja dönüştürmeyi, süreçlerimizi efektif yönetmeyi, takım olarak iletişimimizi nasıl geliştirebileceğimizi öğrendik. Ardından 3 saat boyunca ise eğlenceli oyunlar oynayarak konuştuklarımızı deneyimledik, birbirimize olan güvenimizin farkına vardık!
  SiteLogo (2)

  MEDIACOM

  Mediacom’un yeni kurulan ve uzaktan çalışan bir ekibi ile Oyunlarla Ekip içi Güçlü İletişim içeriğimizi gerçekleştirdik! Takım ruhunu, iletişimi ve motivasyonu artıran, ekibin kendi içlerinde sinerjisini artıran takım çalışması odaklı oyunlar oynadığımız atölyemizi kurumun ve ekibin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirerek ilerledik. Büyük resmi görmeye, silolaşmayı engellemeye, farklı departmanlar olarak daha entegre çalışmaya ve bir takımın parçaları olarak çalışmaya dair oyunlar da oynadık. “Ekip olarak neyi iyi yapıyoruz, neyi daha iyi yapmalıyız?” sorularına hep birlikte yanıtlar aradık, yanıtlarımızı sunduk. Eğitmenlerimizin geri bildirimleri ve ekibin kendi davranışlarına dair de-briefleri ile herkes iletişimine ve bir ekip üyesi olarak davranışlarına dair farkındalıklar kazandı. İlham dolu, takım ruhunu doruğa çıkaran ve çok eğlenceli bir eğitim gerçekleştirdik!

  ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLARDAN BAZILARI

  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal eğitim
  kurumsal keynote konuşma
  kurumsal eğitim
  kurumsal etkinlik
  kurumsal etkinlik

   KURUMSAL İÇERİK TALEP ET